Жылыой ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қазандағы № 410 "Жылыой ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 16 ақпандағы № 64 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 ақпанда № 4984-06 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жылыой ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қазандағы № 410 "Жылыой ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3987 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жылыой ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген қаулының "Жылыой ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі" қосымшасында:
оң жақ жоғарғы бұрыш жаңа редакцияда жазылсын:
"Жылыой ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 қазандағы № 410 қаулысына қосымша";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жылыой ауданының әкімі Ж. Каражанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Атырау облысы жолаушылар
көлiгi және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Жылыой ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 16 ақпандағы
№ 64 қаулысына қосымша
Жылыой ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 25 қазандағы
№ 410 қаулысына қосымша
Жылыой ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі
Автомобиль жолының атауы
Жалпы ұзындығы, шақырымы
"Құлсары-Теңіз-Прорва" жолы

О внесении изменении в постановление акимата Жылыойского района от 25 октября 2017 года № 410 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения по Жылыойскому району"
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 16 февраля 2023 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 февраля 2023 года № 4984-06
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жылыойского района от 25 октября 2017 года № 410 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения по Жылыойскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3987) следующие изменения:
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Утвердить перечень автомобильных дорог районного значения по Жылыойскому району согласно приложению к настоящему постановлению.";
в приложении "Перечень автомобильных дорог районного значения по Жылыойскому району" к указанному постановлению:
правый верхний угол изложить в новой редакций:
"Приложение к постановлению акимата Жылыойского района 25 октября 2017 года № 410";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакций, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жылыойского района Ж. Каражанов
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учрежение
"Управление пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Атырауской области"
Приложение к постановлению
акимата Жылыойского района
от 16 февраля 2023 года № 64
Приложение к постановлению
акимата Жылыойского района
от 25 октября 2017 года № 410
Перечень автомобильных дорог районного значения по Жылыойскому району
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
Дорога "Құлсары-Теңіз-Прорва"