Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 33-2 "Жылыой ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қазандағы № 8-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 қазанда № 5096-06 болып тіркелді
Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жылыой ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы № 33-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3352 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасының 2-тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. Тұрғын үй көмегін тағайындау "Жылыой ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі - уәкілетті орган) жүзеге асырылады.";
көрсетілген шешімнің қосымшасының 3-тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. Аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысын уәкілетті орган тұрғын үй көмегін тағайындауға өтініш берген тоқсанның алдындағы тоқсанға "Тұрғын үй көмегін алуға үміткер отбасының (Қазақстан Республикасы азаматының) жиынтық табысын есептеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 226 бұйрығымен айқындалатын тәртіппен есептейді (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20498 болып тіркелген).".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Қ. Мыңбаев

О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 28 октября 2015 года № 33-2 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Жылыойском районе"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 16 октября 2023 года № 8-2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 18 октября 2023 года № 5096-06
Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Жылыойском районе" от 28 октября 2015 года № 33-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3352) следующие изменения:
пункт 2 приложения указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Назначение жилищной помощи осуществляется государственным учреждением "Жылыойский районный отдел занятости и социальных программ" (далее - уполномоченный орган).";
пункт 3 приложения указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Совокупный доход малообеспеченной семьи (гражданина) исчисляется уполномоченным органом за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи, в порядке, определяемом приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода семьи (гражданина Республики Казахстан), претендующей на получение жилищной помощи" от 24 апреля 2020 года № 226 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20498).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Қ. Мыңбаев