Исатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 07 қарашадағы № 266-VІ "Исатай ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету қағидасы мен мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 25-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 шілдеде № 5060-06 болып тіркелді
Исатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Исатай аудандық мәслихатының "Исатай ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету қағидасы мен мөлшерін бекіту туралы" 2019 жылғы 07 қарашадағы № 266-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4526 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Исатай ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету қағидасы мен мөлшерін бекіту туралы";
шешімнің 2-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешіммен бекітілген қосымшадағы 5-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. Әлеуметтік қолдау жылына бір рет бюджет қаражаты есебінен 15 000 (он бес мың) теңге мөлшерінде көрсетіледі."
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н. Мусин

О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата от 07 ноября 2019 года № 266-VІ "Об утверждении Правил и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Исатайского района"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27 июня 2023 года № 25-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 4 июля 2023 года № 5060-06
Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Исатайского районного маслихата "Об утверждении Правил и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Исатайского района" от 07 ноября 2019 года № 266-VІ (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4526) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об утверждении Правил и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Исатайского района";
пункт 2 указанного решения исключить;
пункт 5 приложения, утвержденного указанным решением изложить в новой редакции:
"5. Социальная поддержка оказывается один раз в год за счет средств бюджета в размере 15 000 (пятнадцать тысяч) тенге."
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Н. Мусин