Исатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 қарашадағы № 285-V "Исатай ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 шілдедегі № 30-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 шілдеде № 5065-06 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 сәуірдегі № 80-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 16.04.2024 № 80-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Исатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Исатай аудандық мәслихатының "Исатай ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2015 жылғы 19 қарашадағы № 285-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3396 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6- бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 97- бабының 5- тармағына, "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы қаулысына, "Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі қаулысына сәйкес, Исатай аудандық мәслихат ШЕШТІ:";
көрсетілген шешіммен бекітілген қосымшаның 3-тармағындағы "тәртібін" деген сөз "қағидаларын" деген сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н. Мусин

О внесении изменении в решение Исатайского районного маслихата от 19 ноября 2015 года № 285-V "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Исатайском районе"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 12 июля 2023 года № 30-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 13 июля 2023 года № 5065-06. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 16 апреля 2024 года № 80-VIII
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 16.04.2024 № 80-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Исатайского районного маслихата от 19 ноября 2015 года № 285-V "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Исатайском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3396) следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам", Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:";
в пункте 3 приложения, утвержденного указанным решением, слово "порядка" заменить словом "Правил".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Н. Мусин