Индер ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерін бекіту туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 маусымдағы № 22-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 маусымда № 5036-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Индер аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Индер ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Индер аудандық
мәслихат төрағасы
А. Рамазанов
Индер аудандық мәслихатының
2023 жылғы 6 маусымдағы
№ 22-VIII шешіміне қосымша
Индер ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (Қосылған құн салығынсыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғыннан айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Индерскому району
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 6 июня 2023 года № 22-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 13 июня 2023 года № 5036-06
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Индерскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Индерского
районного маслихата
А. Рамазанов
Приложение к решению
Индерского районного
маслихата от 6 июня
2023 года № 22-VIII
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Индерскому району
Наименование
Расчетная
единица
Тенге (Без налога на добавленную стоимость)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя