Индер аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 53-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 5105-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Индер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Индер аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Индер аудандық
мәслихат төрағасы
А. Рамазанов
Индер аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
30 қарашадағы № 53-VIII
шешіміне қосымша
Индер аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) "Индер ауданының ауылдық округтерінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, шағын аудан, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Индер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 261-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3188 болып тіркелген) шешімі;
2) "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 26 наурыздағы № 261-V "Индер ауданының елді мекендерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Индер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 тамыздағы № 38-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3623 болып тіркелген) шешімі;
3) "Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 26 наурыздағы № 261-V "Индер ауданының елді мекендерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Индер аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 тамыздағы № 127-VIІ шешімі.

О признании утратившим силу некоторых решений Индерского районного маслихата
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 30 ноября 2023 года № 53-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 8 декабря 2023 года № 5105-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Индерского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Индерского
районного маслихата
А. Рамазанов
Приложение
к решению Индерского
районного маслихата от 30
ноября 2023 года № 53-VIII
Перечень решений Индерского районного маслихата утративших силу
1) Решение Индерского районного маслихата от 26 марта 2015 года № 261-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, микрорайона, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Индерского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3188);
2) Решение Индерского районного маслихата от 24 августа 2016 года № 38-VI "О внесении изменении в решение районного маслихата от 26 марта 2015 года № 261-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Индерского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3623);
3) Решение Индерского районного маслихата от 26 августа 2022 года № 127-VII "О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 марта 2015 года № 261-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Индерского района".