Облыс әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 27 қарашадағы № 250 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 28 қарашада № 6410-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, Түркістан облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келесі қаулылардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Түркістан облысындағы арнайы комиссияның ережесін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № 292 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2821 болып тіркелген);
2) "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 қыркүйектегі "Оңтүстік Қазақстан облысындағы арнайы комиссияның ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 20 қаңтардағы № 9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 6032 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Д. Сатыбалды

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата области
Постановление акимата Туркестанской области от 27 ноября 2023 года № 250. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 28 ноября 2023 года № 6410-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления:
1) акимата Южно-Казахстанской области от 11 сентября 2014 года № 292 "Об утверждении Положения о специальной комиссии в Туркестанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2821);
2) акимата Туркестанской области от 20 января 2021 года № 9 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 11 сентября 2014 года № 292 "Об утверждении Положения о специальной комиссии в Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6032).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Д. Сатыбалды