Отырар ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 2/16-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 17 мамырда № 6273-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына және Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Отырар ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Отырар ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Отырар ауданының мәслихатының келесідей шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Отырар ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 18/87-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4227 болып тіркелген);
2) "Отырар ауданының мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 18/87-VI "Отырар ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 29 тамыздағы № 45/213-VI шешiмi (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5179 болып тіркелген).
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауданының мәслихатының төрағасы У. Ұзақов
Отырар ауданының мәслихатының
шешіміне қосымша 2023 жылғы
12 мамырдағы № 2/16-VIII
Отырар ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (Қосылған құн салығынсыз)
Жайлы үйлер
1 айына тұрғыннан

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Отырарскому району
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 12 мая 2023 года № 2/16-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 17 мая 2023 года № 6273-13
В соответствии со статьей 365 Экологического Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Отырарскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу следующие решения маслихата Отрарского района:
1) решение маслихата Отрарского района "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Отрарскому району" от 15 сентября 2017 года № 18/87-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4227);
2) решение маслихата Отрарского района "О внесении изменении в решение Отрарского районного маслихата от 15 сентября 2017 года № 18/87-VI "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Отрарскому району" от 29 августа 2019 года № 45/213-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5179).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Отрарского района У. Ұзақов
Приложение к решению
маслихата Отрарского района
от 12 мая 2023 года № 2/16-VIII
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Отырарскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (Без налога на добавленную стоимость)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя