Шардара аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 13-62-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 26 желтоқсанда № 6431-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Шардара аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Б. Муталиев
Шардара аудандық мәслихатының
2023 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 13-62-VIII шешіміне қосымша
Шардара аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Шардара аудандық мәслихатының "Шардара ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 65-392-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5820 болып тіркелген);
2. Шардара аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 65-392-VI "Шардара ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 9 ақпандағы № 15-90-VII шешiмi (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26897 болып тіркелген);
3. Шардара аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 65-392-VI "Шардара ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 12 мамырдағы № 3-18-VIII шешiмi (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6295-13 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Шардаринского районного маслихата
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 12 декабря 2023 года № 13-62-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 26 декабря 2023 года № 6431-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат Шардаринского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Шардаринского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению:
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Б. Муталиев
Приложение к решению
маслихата Шардаринского района
от 12 декабря 2023 года № 13-62-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений Шардаринского районного маслихата
1. Решение Шардаринского районного маслихата от 18 сентября 2020 года № 65-392-VI "Об определении размера и Порядка оказания жилищной помощи по Шардаринскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5820);
2. Решение Шардаринского районного маслихата от 9 февраля 2022 года № 15-90-VII "О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 18 сентября 2020 года № 65-392-VI "Об определении размера и Порядка оказания жилищной помощи по Шардаринскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26897);
3. Решение Шардаринского районного маслихата от 12 мая 2023 года № 3-18-VIII "О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 18 сентября 2020 года № 65-392-VI "Об определении размера и Порядка оказания жилищной помощи по Шардаринскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6295-13).