Жетісай ауданы Асықата кентінің шекарасын өзгерту және белгілеу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 2-15-VIII бірлескен шешiмi және Түркістан облысы Жетісай ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 5 мамырдағы № 395 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 10 мамырда № 6263-13 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12-бабының 3) тармақшасына және Жетісай ауданының ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі мен Жетісай ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес, Жетісай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жетісай ауданының Асықата кентінің шекарасына Жетісай ауданы Ынтымақ ауылдық округінен ауылшаруашылығы және басқа мақсатындағы 336,13 гектар жерді қосу арқылы, Жетісай ауданы Асықата кентінің шекарасы өзгертіліп, жалпы көлемі 700,07 гектар шекарасында белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жетісай ауданының әкімі С. Мамытов
Аудандық мәслихаттың төрағасы М. Касимов

Об изменении и установлении границы поселка Асыката Жетысайского района
Совместные решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 5 мая 2023 года № 2-15-VIII и постановление акимата Жетысайского района Туркестанской области от 5 мая 2023 года № 395. Зарегистрированы Департаментом юстиции Туркестанской области 10 мая 2023 года № 6263-13
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", согласно совместному представлению отдела сельского хозяйства и земельных отношений Жетысайского района и отдела строительства, архитектуры и градостроительства Жетысайского района, акимат Жетысайского района ПОСТАНОВИЛ и Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы поселка Асыката Жетысайского района путем включения 336,13 гектара земель сельскохозяйственного и иного назначения сельского округа Ынтымак Жетысайского района в границы поселка Асыката Жетысайского района, установив границы общей площадью 700,07 гектаров.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней, после дня его первого официального опубликования.
Аким района Жетысай С. Мамытов
Председатель районного маслихата М. Касимов