Ақтөбе ауылдық округінің көшелеріне атау беру және қайта атау туралы
Түркістан облысы Келес ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 5 мамырдағы № 105 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 11 мамырда № 6264-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 қазандағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Келес ауданы Ақтөбе ауылдық округінің Лесбек батыр ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) №1 атауы жоқ көшеге – Ұлы Дала көшесі;
2) №3 атауы жоқ көшеге – Сулы Келес көшесі;
3) №4 атауы жоқ көшеге – Наурызым көшесі.
2. Келес ауданы Ақтөбе ауылдық округінің Лесбек батыр ауылының Ю.Гагарин көшесі Едіге батыр көшесіне қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе ауылдық округінің әкімі Е. Жасузаков

О присвоении наименовании и переименовании улиц сельского округа Актобе
Решение акима сельского округа Актобе Келесского района Туркестанской области от 5 мая 2023 года № 105. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 мая 2023 года № 6264-13
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 октября 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Лесбек батыр сельского округа Актобе Келесского района следующие наименования:
1) безымянной улице №1 - улица Ұлы Дала;
2) безымянной улице №3 - улица Сулы Келес;
3) безымянной улице №4 - улица Наурызым.
2. Переименовать улицу Ю.Гагарина села Лесбек батыр сельского округа Актобе Келесского района на улицу Едіге батыр.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Актобе Е. Жасузаков