"Шығыс Қазақстан облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 91 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 8 қарашадағы № 237 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қарашада № 8914-16 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 91 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 27731 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Шығыс Қазақстан облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтарында:
"Бұқтырма су қоймасы" бөлімінде:
1, 3 - жолдар алынып тасталсын;
"Шүлбі су қоймасы" бөлімінде:
1, 2, 4 - жолдар алынып тасталсын.
2. Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Шығыс Қазақстан облысы әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Е. Кошербаев

О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 18 апреля 2022 года № 91 "Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 8 ноября 2023 года № 237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 ноября 2023 года № 8914-16
Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах Восточно-Казахстанской области" от 18 апреля 2022 года № 91 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27731) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в зонах рекреационного рыболовства на водных объектах Восточно-Казахстанской области:
в разделе "Водохранилище Буктырма":
строки 1, 3 исключить;
в разделе "Шульбинское водохранилище":
строки 1, 2, 4 исключить.
2. Управлению природных ресурсов и регулирования природопользования области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Восточно-Казахстанского областного акимата после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Е. Кошербаев