Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 9/84-VIII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 желтоқсанда № 8937-16 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Д. Рыпаков
Шығыс Қазақстан
облыстық мәслихатының
2023 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 9/84-VIII шешіміне қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 14/166-VI "Шығыс Қазақстан облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5254 болып тіркелген).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 26/297-VI "Шығыс Қазақстан облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 14/166-VI шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5727).
3. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 12/101-VII "Шығыс Қазақстан облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 14/166-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Восточно-Казахстанского областного маслихата
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 декабря 2023 года № 9/84-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 декабря 2023 года № 8937-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Восточно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Д. Рыпаков
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 15 декабря 2023 года
№ 9/84-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений Восточно-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 14/166-VI "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5254).
2. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 января 2019 года № 26/297-VI "О внесении изменения и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 14/166-VI "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5727).
3. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2021 года № 12/101-VII "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 октября 2017 года № 14/166-VI "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Восточно-Казахстанской области".