"Риддер қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 ақпандағы № 31/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 2/16-VIII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 мамырда № 8847-16 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 мамырдағы № 14/8-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 28.05.2024 № 14/8-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының "Риддер қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2015 жылғы 16 ақпандағы № 31/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3716 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімге 1-қосымшада:
1 тармақтың 5 абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"Аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысына шекті жол берілетін шығыстар үлесі 5 (бес) пайыз мөлшерінде белгіленеді.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Аз қамтылған отбасының (азаматтың) жиынтық табысын уәкілетті орган тұрғын үй көмегін тағайындауға өтініш білдірген тоқсанның алдындағы тоқсанға "Тұрғын үй көмегін алуға үміткер отбасының (Қазақстан Республикасы азаматының) жиынтық табысын есептеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 226 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20498 болып тіркелген) айқындалған тәртіппен есептейді.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қалалық мәслихатының төрағасы Е. Нужных

О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 16 февраля 2015 года № 31/2-V "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Риддере"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 мая 2023 года № 2/16-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 мая 2023 года № 8847-16. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 мая 2024 года № 14/8-VIII
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.05.2024 № 14/8-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 16 февраля 2015 года № 31/2-V "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Риддере" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3716) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению:
абзац 5 пункта 1 изложить в новой редакции:
"Доля предельно допустимых расходов семьи (гражданина) устанавливается к совокупному доходу семьи в размере 5 (пяти) процентов.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Совокупный доход малообеспеченной семьи (гражданина) исчисляется уполномоченным органом за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи, в порядке, определяемом приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 24 апреля 2020 года № 226 "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода семьи (гражданина Республики Казахстан), претендующей на получение жилищной помощи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20498).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Риддерского городского маслихата Е. Нужных