Риддер қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларындың күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 14 қарашадағы № 309 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қарашада № 8915-16 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Риддер қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Риддер қаласы әкімдігінің "Сайлаулар өткізу кезеңіне сайлаушылармен кездесу өткізу үшін кандидаттарға шарттық негізінде үй-жайлар беру туралы" 2017 жылғы 5 шілдедегі № 612 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5146 болып тіркелген);
2) Риддер қаласы әкімдігінің "Риддер қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 5 шілдедегі № 612 "Сайлаулар өткізу кезеңіне сайлаушылармен кездесу өткізу үшін кандидаттарға шарттық негізінде үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 9 қыркүйектегі № 514 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7524 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Риддер қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Д. Батырбаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Риддера
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 14 ноября 2023 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 ноября 2023 года № 8915-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Риддера:
1) постановление акимата города Риддера от 5 июля 2017 года № 612 "О предоставлении помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями на период проведения выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5146);
2) постановление акимата города Риддера от 9 сентября 2020 года № 514 "О внесении изменений в постановление акимата города Риддера от 5 июля 2017 года № 612 "О предоставлении помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями на период проведения выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7524).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Риддера.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Д. Батырбаев