Зайсан аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 маусымдағы № 01-02/VIII-6-6/4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 маусымда № 8877-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының кейбір шешімдері осы шешімнің қосымшасына сәйкес күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Загипаров
Зайсан аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 маусымдағы
№ 01-02/VIII-6-6/4 шешіміне
қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі.
1) Зайсан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 қарашадағы № 19-4 "Сот шешімімен Зайсан ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5316 болып тіркелген) шешімі;
2) Зайсан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 38-6/3 "Зайсан қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму тарифтерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4190 болып тіркелген) шешімі;
3) Зайсан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 3-5/2 "Зайсан қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын және коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму тарифтерін бекіту туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі №38-6/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4605 болып тіркелген) шешімі;
4) Зайсан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 маусымдағы № 13-4 "Зайсан қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму тарифтерін бекіту туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі №38-6/3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5106 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решении Зайсанского районного маслихата
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 июня 2023 года № 01-02/VIII-6-6/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 июня 2023 года № 8877-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Зайсанского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Загипаров
Приложение
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 22 июня 2023 года
№ 01-02/VIII-6-6/4
Перечень некоторых решений Зайсанского районного маслихата признанных утратившими силу.
1) Решение Зайсанского районного маслихата от 29 ноября 2017 года №19-4 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Зайсанского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5316);
2) Решение Зайсанского районного маслихата от 29 сентября 2015 года №38-6/3 "Об утверждении норм образования, накопления коммунальных отходов и тарифы на сбор, вывоз, захоронение твердых бытовых отходов по городу Зайсан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4190);
3) Решение Зайсанского районного маслихата от 10 июня 2016 года №3-5/2 "О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 29 сентября 2015 года №38-6/3 "Об утверждении норм образования, накопления коммунальных отходов и тарифы на сбор, вывоз, захоронение коммунальных отходов по городу Зайсан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4605);
4) Решение Зайсанского районного маслихата от 6 июня 2017 года №13-4 "О внесении изменения в решение Зайсанского районного маслихата от 29 сентября 2015 года №38-6/3 "Об утверждении норм образования, накопления коммунальных отходов и тарифы на сбор, вывоз, захоронение твердых бытовых отходов по городу Зайсан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5106);