"Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Алтай ауданының ауылдық жерлерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" Алтай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 2 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 245 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 мамырда № 8841-16 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 26-бабына сәйкес, Алтай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Алтай ауданының ауылдық жерлерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" Алтай ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 2 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8353 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген қаулының қосымшасындағы 1-тармақтың 2), 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) мүгедектігі бар балаларды және 18 жастан асқан психоневрологиялық аурулары бар мүгедектігі бар адамдарды күту жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
3) қарттар мен мүгедектігі бар адамдарды күту жөніндегі әлеуметтік қызметкер.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданы әкімінің міндетін атқарушы С. Охременко
"КЕЛІСІЛДІ":
Алтай ауданы мәслихаты

О внесении изменения в постановление акимата района Алтай от 15 января 2021 года № 2 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности района Алтай"
Постановление акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 28 апреля 2023 года № 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 мая 2023 года № 8841-16
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Алтай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Алтай "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности района Алтай" от 15 января 2021 года № 2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8353) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению подпункты 2), 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) социальный работник по уходу за детьми с инвалидностью и лицами с инвалидностью старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями;
3) социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Алтай С. Охременко
"СОГЛАСОВАНО":
маслихат района Алтай