Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 2-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 мамырда № 7151-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабының 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының "Бөкей ордасы ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға және әкетуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2017 жылғы 10 қазандағы №12-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4939 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
мәслихат төрағасы Л. Кайргалиева
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Бокейординскому району Западно-Казахстанской области
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 апреля 2023 года № 2-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 мая 2023 года № 7151-07
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Бокейординскому району Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Бокейординского районного маслихата "Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по Бокейординскому району" от 10 октября 2017 года № 12-6 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4939).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
председатель маслихата Л. Кайргалиева
Приложение
к решению Бокейординского
районного маслихата