Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкiмдігінің 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 232 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 17 ақпандағы № 85 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 ақпанда № 7119-07 болып тіркелді
Жаңақала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкiмдігінің 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 232 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3637 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жаңақала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңақала ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақала ауданының әкімі Д. Закарин
"КЕЛІСІЛДІ"
Жаңақала аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 17 ақпандағы № 85
қаулысына қосымша
Жаңақала ауданы әкiмдігінің
2014 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 232 қаулысына қосымша
Жаңақала ауданының үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ауылдық округ атауы
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
Жаңақала
Жаңақала
Халықтар Достығы көшесі, 61, Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратының сол жағында
С.Сапаров көшесі, 2, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Жас туристер станциясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының сол жағында
Д.Нұрпейсова көшесі, 35, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Жаңақала колледжі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимаратының сол жағында
Болашақ шағын ауданы, 27, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "№3 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оң жағында
Бірлік
Бірлік
Тәуелсіздік көшесі, 37, Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының оң жағында
Ақбалшық
Ақбалшық көшесі, 5, Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының оң жағында
Үшкемпір
Үшкемпір көшесі, 24, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жаңақала аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының фельдшерлік пункт ғимаратының оң жағында
Жаңақазан
Жаңақазан
Қ.Мырзағалиев көшесі, 2, Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
Жуалыой
Жуалыой көшесі, 10, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Х.Нұрымғалиев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
Жаңажол
Жаңажол

О внесении изменения в постановление акимата Жангалинского района Западн-Казахстанской области от 10 сентября 2014 года № 232 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 17 февраля 2023 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 февраля 2023 года № 7119-07
Акимат Жангалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 10 сентября 2014 года № 232 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3637) следующее изменение:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жангалинского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Жангалинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жангалинского района Д. Закарин
"СОГЛАСОВАНО"
Жангалинская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
Жангалинского района
от 17 февраля 2023 года № 85
Приложение
к постановлению акимата
Жангалинского района
от 10 сентября 2014 года № 232
Места для размещения агитационных печатных материалов Жангалинского района
Наименование сельского округа
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Жангалинский
Жангала
улица Халыктар Достыгы, 61, слева от здания государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинский районный центр досуга" Жангалинского районного управления культуры
улица С.Сапарова, 2, слева от здания коммунального государственного учреждения "Станция юных туристов" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
улица Д.Нурпейсовой, 35, слева от здания государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинский колледж" управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
микрорайон Болашак, дом 27, справа от здания комунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №3" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
Бирликский
Бирлик
улица Тауелсиздик, 37, справа от здания сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинский районный центр досуга" Жангалинского районного управления культуры
Акбалшык
улица Акбалшык, 5, справа от здания сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинский районный центр досуга" Жангалинского районного управления культуры
Ушкемпир
улица Ушкемпир, 24, справа от здания фельдшерского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жангалинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
Жанаказанский
Жанаказан
улица К.Мырзагалиева, 2, слева от здания сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинский районный центр досуга" Жангалинского районного управления культуры
Жуалыой
улица Жуалыой, 10, справа от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Х.Нурымгалиева" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Жанажолский
Жанажол

Ғабдеш Шоқаев көшесі, 19/1, Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты
Сарыкөл
Сарыкөл көшесі, 46Б, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
Кіші Айдархан
Кіші Айдархан көшесі, 14, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Кіші Айдархан бастауыш мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
Мастексай
Мастексай
С.Мендешев көшесі, 3А, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "С.Меңдешев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
Мұқыр
М.Сидеғалиев көшесі, 22, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Ә.Жангелдин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
Көпжасар
Көпжасар
Б.Бисекенова көшесі, 6, Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
Салтанат
Салтанат көшесі, 6, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жаңақала аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының сол жағында
Саралжын
Саралжын көшесі, 4, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Саралжын бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
Қызылоба
Қызылоба
Құрманғазы көшесі, 1, Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
Жангелді
Жангелді көшесі, 12, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Жангелді бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты
Айтпай
Айтпай көшесі, 1, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Айтпай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
С. Мендешев
С.Мендешев
Д.Нүрпейсова көшесі, 17, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Карманов "мектеп-бөбекжай-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
Пятимар
Пятимар
Абай көшесі, 79, Жаңақала аудандық мәдениет бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
Аққұс

улица Габдеш Шокаева, 19/1, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинский районный центр досуга" Жангалинского районного управления культуры
Сарыкол
улица Сарыкол, 46Б, справа от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Абая" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Кіші Айдархан
улица Кіші Айдархан, 14, Слева от здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа Кіші Айдархан" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Мастексайский
Мастексай
улица С.Мендешева, 3А, справа от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени С.Мендешева" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Мукыр
улица М.Сидегалиева, 22, справа от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени А.Жангелдина" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Копжасарский
Копжасар
улица Б.Бисекеновой, 6, Слева от здания сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинский районный центр досуга" Жангалинского районного управления культуры
Салтанат
улица Салтанат, 6, слева от здания медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жангалинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
Саралжын
улица Саралжын, 4, справа от здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа Саралжын" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области",
Кызылобинский
Кызылоба
улица Курмангазы,1, слева от здания сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинский районный центр досуга" Жангалинского районного управления культуры
Жангелди
улица Жангелди, 12, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа Жангелді" отдела образования Жангалинского района управления образования Акимата Западно-Казахстанской области"
Айтпай
улица Айтпай, 1, слева от здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа Айтпай" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
С. Мендешевский
С. Мендешев
улица Д.Нурпейсовой, 17, слева от здания комунального государственного учреждения "Кармановский комплекс "школа-ясли-детский сад" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Пятимарский
Пятимар
улица Абая, 79, слева от здания сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинский районный центр досуга" Жангалинского районного управления культуры
Аккус

Аққұс көшесі, 3/1, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жаңақала аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының оң жағында
Борық
Борық көшесі, 42, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Борық бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
Плантация
Қазақ елі көшесі, 27, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жаңақала аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункті ғимаратының оң жағында

улица Аккус, 3/1, справа от здания медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жангалинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
Борык
улица Борык, 42, справа от здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа Борық" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Плантация
улица Қазақ елі, 27, справа от здания медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жангалинская центральная районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области