Жәнібек ауданы әкімінің 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 1 "Жәнібек ауданының Жақсыбай, Талов және Борсы ауылдық округтерінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімінің 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 6 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 сәуірде № 7149-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Жәнібек ауданы әкімінің "Жәнібек ауданының Жақсыбай, Талов және Борсы ауылдық округтерінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай туралы" 2022 жылғы 5 сәуірдегі №1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №27433 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Ж. Абдолов

О признании утратившим силу решения акима Жанибекского района от 5 апреля 2022 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории сельских округов Жаксыбай, Талов и Борсы Жанибекского района"
Решение акима Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 20 апреля 2023 года № 6. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 21 апреля 2023 года № 7149-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жанибекского района от 5 апреля 2022 года №1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории сельских округов Жаксыбай, Талов и Борсы Жанибекского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27433).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Ж. Абдолов