Теректі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 қыркүйектегі № 7-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 қыркүйекте № 7242-07 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Теректі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихатының төрағасы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 12 қыркүйектегі № 7-3
шешіміне қосымша
Теректі аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Теректі ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 48-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6753 болып тіркелген).
2. "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 48-2 "Теректі ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Теректі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 мамырдағы № 22-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27915 болып тіркелген).
3. "Теректі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 48-2 "Теректі ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Теректі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 31-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31565 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Теректинского районного маслихата
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 сентября 2023 года № 7-3. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 19 сентября 2023 года № 7242-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Теректинского районного маслихата, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата
от 12 сентября 2023 года № 7-3
Перечень утративших силу некоторых решений Теректинского районного маслихата
1. Решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2020 года №48-2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Теректинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6753).
2. Решение Теректинского районного маслихата от 5 мая 2022 года № 22-3 "О внесении изменения в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 48-2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Теректинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27915).
3. Решение Теректинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 31-3 "О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 48-2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Теректинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31565).