"Кемеге атау беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2005 жылғы 28 қаңтардағы № 53-I бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік министрінің м.а. 2024 жылғы 23 мамырдағы № 184 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 27 мамырда № 34410 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 08.06.2024 бастап қолданысқа енгізіледі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Кемеге атау беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2005 жылғы 28 қаңтардағы № 53-I бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3463 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің Автомобиль көлігі және көліктік бақылау комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Көлік министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Көлік вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2024 жылғы 8 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Көлік министрінің міндетін атқарушы
М. Калиакпаров

О признании утратившим силу приказа Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 28 января 2005 года № 53-I "Об утверждении Правил присвоения названия судна"
Приказ и.о. Министра транспорта Республики Казахстан от 23 мая 2024 года № 184. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 мая 2024 года № 34410
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 08.06.2024
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 28 января 2005 года № 53-I "Об утверждении Правил присвоения названия судна" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3463).
2. Комитету автомобильного транспорта и транспортного контроля Министерства транспорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства транспорта Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра транспорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 8 июня 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
исполняющий обязанности
Министра транспорта
Республики Казахстан
М. Калиакпаров