"Мемлекеттік органдардың мемлекеттік қызмет саласындағы заңнаманы сақтаудағы және мемлекеттік қызметшілердің қызметтік әдеп нормаларын сақтаудағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары мен тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2023 жылғы 4 мамырдағы № 101 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2023 жылғы 4 мамырдағы № 58 бірлескен бұйрықтың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының м.а. 2024 жылғы 25 маусымдағы № 102 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2024 жылғы 25 маусымдағы № 39 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 27 маусымда № 34602 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Мемлекеттік органдардың мемлекеттік қызмет саласындағы заңнаманы сақтаудағы және мемлекеттік қызметшілердің қызметтік әдеп нормаларын сақтаудағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттары мен тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2023 жылғы 4 мамырдағы № 101 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2023 жылғы 4 мамырдағы № 58 бірлескен бұйрықтың күші жойылды деп танылсы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32436 болып тіркелді).
2. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің м.а.
__________Б. Омарбеков
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері
агенттігі төрағаның м.а.
__________С. Муксимов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасының
Құқықтық статистика және
арнайы есепке алу жөніндегі
комитеті

О признании утратившим силу совместного приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 4 мая 2023 года № 101 и исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 4 мая 2023 года № 58 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа за соблюдением законодательства в сфере государственной службы государственными органами и за соблюдением норм служебной этики государственными служащими"
Совместный приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 25 июня 2024 года № 102 и и.о. Министра национальной экономики Республики Казахстан от 25 июня 2024 года № 39. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июня 2024 года № 34602
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 4 мая 2023 года № 101 и исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 4 мая 2023 года № 58 "Об утверждении критериев оценки степени риска и проверочного листа за соблюдением законодательства в сфере государственной службы государственными органами и за соблюдением норм служебной этики государственными служащими" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32436).
2. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
и.о. Министра национальной экономики
Республики Казахстан
__________ Б. Омарбеков
и.о. Председателя Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной службы
__________ С. Муксимов
"СОГЛАСОВАНО"
Комитет по правовой статистике
и специальным учетам
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан