Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесі Төрағасының "Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2016 жылғы 8 шілдедегі №11-8/21 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесі Төрағасының 2024 жылғы 23 шілдедегі № 01-05/7 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 25 шілдеде № 34813 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Конституциялық Соты туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 27-бабының 2-тармағына, 66-бабының 1-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесі Төрағасының "Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" 2016 жылғы 8 шілдедегі № 11-8/21 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14072 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Конституциялық Соты Аппаратының Әкімшілік бөлімі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және Қазақстан Республикасы Конституциялық Сотының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Конституциялық Соты Аппаратының Басшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Конституциялық Сотының Төрағасы
Э. Азимова

О признании утратившим силу приказа Председателя Конституционного Совета Республики Казахстан от 8 июля 2016 года №11-8 / 21 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения Конституционного Совета Республики Казахстан и его описания"
Приказ Председателя Конституционного Совета Республики Казахстан от 23 июля 2024 года № 01-05/7. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2024 года № 34813
В соответствии с пунктом 2 статьи 27, пунктом 1 статьи 66 Конституционного закона Республики Казахстан "О Конституционном Суде Республики Казахстан" и пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Председателя Конституционного Совета Республики Казахстан от 8 июля 2016 года № 11-8/21 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения Конституционного Совета Республики Казахстан и его описания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14072).
2. Административному отделу Аппарата Конституционного Суда Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его размещение на интернет-ресурсе Конституционного Суда Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Руководителя Аппарата Конституционного Суда Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Конституционного Суда
Республики Казахстан
Э. Азимова