Ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинақтауға арналған нысандарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2024 жылғы 15 тамыздағы № 493/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 19 тамызда № 34940 болып тіркелді
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "Технологиялардың дайындық деңгейін арттыру (технологияларды енгізу және өндіру үшін әзірленген және берілген саны) жөніндегі мәліметтер";
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес "Қазақстандық ғарыш аппараттарынан Жерді қашықтықтан зондтау түсірілімінің кезеңділігі мен қамтылуын ұлғайту бойынша мәліметтер";
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес "Экономика салаларын ғарыштық мониторингтің цифрлық платформаларымен 100% қамту бойынша мәліметтер";
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес "KazSat жерсеріктік байланыс жүйесінің өткізу қабілеттілігін ұлғайту бойынша мәліметтер";
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес "Ғарыш техникасы мен технологиялар өндірісі көлемінің ұлғаюы (жинақтаушы) бойынша мәліметтер";
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес "Аса жеңіл класты зымыран тасығышты жасау жөніндегі жобаның аяқталу деңгейі бойынша мәліметтер";
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес "Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың жалпы көлеміндегі сынақ-конструкторлық жұмыстардың үлесі бойынша мәліметтер";
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес "Жерді қашықтықтан зондтау деректері негізінде мемлекеттік органдар мен ұйымдарға ғарыш түсірілімдерін және кеңістіктік деректер инфрақұрылымын ұсыну жөніндегі қызметтер көлемі бойынша мәліметтер";
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес "Қазақстан Республикасының жерін қашықтықтан зондтаудың алмастырушы спутниктерін құрудың аяқталу деңгейі бойынша мәліметтер";
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес "Спутниктік технологияларды қолдана отырып, ақпараттық-коммуникациялық жүйелерге кең жолақты қолжетімділікпен қамтамасыз етілген халық саны аз ауылдық елді мекендер саны бойынша мәліметтер";
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құрудың аяқталу деңгейі бойынша мәліметтер";
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес "Заңды және жеке тұлғалар үшін орташа рұқсатты Жерді қашықтықтан зондтаудың қолжетімді деректерінің көлемі бойынша мәліметтер";

Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных в области космической деятельности
Приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 15 августа 2024 года № 493/НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 августа 2024 года № 34940
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить формы, предназначенные для сбора административных данных в области космической деятельности:
1) "Сведения по повышению уровня готовности технологий (количество разработанных и переданных для внедрения и производства технологий)" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) "Сведения по увеличению периодичности и охвата съемки дистанционного зондирования Земли с казахстанских космических аппаратов" согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) "Сведения по 100 % охвату отраслей экономики цифровыми платформами космического мониторинга" согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) "Сведения по увеличению пропускной способности спутниковой системы связи "KazSat" согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) "Сведения по росту объема производства космической техники и технологий, (накопительный)" согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) "Сведения по уровню завершенности проекта по созданию ракеты-носителя сверхлегкого класса" согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) "Сведения по доле опытно-конструкторских работ в общем объеме научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ" согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) "Сведения по объему услуг по предоставлению космических снимков и инфраструктуры пространственных данных государственным органам и организациям на основе данных дистанционного зондирования Земли" согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) "Сведения по уровню завершенности создания замещающих спутников дистанционного зондирования Земли Республики Казахстан" согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) "Сведения по количеству сельских населенных пунктов с малой численностью населения, обеспеченных широкополосным доступом к информационно-коммуникационным системам с применением спутниковых технологий" согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) "Сведение по уровню завершенности создания космического ракетного комплекса "Байтерек" согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) "Сведения по объему доступных данных дистанционного зондирования Земли среднего разрешения для юридических и физических лиц (миллион квадратных километров)" согласно приложению 12 к настоящему приказу;

13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес "Қазақстан Республикасының және жақын шет елдердің аумағында "KazSat" сериялы ғарыш аппараттарының транспондерлік сыйымдылығын ұсыну жөніндегі қызметтер көлемі бойынша мәліметтер";
14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес "KazSTSat ғарыш аппаратының тәжірибелік пайдалану деңгейі бойынша мәліметтер" ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандар бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Аэроғарыш комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтер ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі министрі
Ж. Мадиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрі
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 493/НҚ бұйрығына
1-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Технологиялардың дайындық деңгейін арттыру (технологияларды енгізу және өндіру үшін әзірленген және берілген саны) бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігіне.
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz
"Технологиялардың дайындық деңгейін (бұдан әрі – ТДД) арттыру (технологияларды енгізу және өндіру үшін әзірленген және берілген саны) бойынша мәліметтер"
Индексі: 1- ТДД
Кезеңділік: жылдық
Есепті кезең: 202_ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Ghalam" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Ұлттық ғарыштық зерттеулер мен технологиялар орталығы" акционерлік қоғамы, "В.Г. Фесенков атындағы астрофизикалық институт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Әкімшілік деректер нысанын ұсынудың мерзімі: жыл сайын, есептік кезеңнен кейінгі жылдың 15 сәуірінен кешіктірмей.
Технологияларды енгізу және өндіру үшін әзірленген және берілген саны
Әзірлеменің аты
Іске асыру мерзімі (жыл)
Орындалу жағдайы (%)
Іске асыру барысы туралы ақпарат
1
2
3
4
5
Атауы _____________________________ Мекенжайы ___________________________
Телефоны _________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы__________________________________________
Орындаушы ______________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
________________________________________________ ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)                   қолы
Мөрдің орны
Ескертпе: "Технологиялардың дайындық деңгейін арттыру (технологияларды енгізу және өндіру үшін әзірленген және берілген саны) бойынша мәліметтер" ғарыш саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы Нысанның қосымшасында келтірілген.
"Технологиялардың дайындық
деңгейін арттыру
(технологияларды енгізу және
өндіру үшін әзірленген және
берілген саны) бойынша
мәліметтер" ғарыш қызметі
саласындағы әкімшілік
деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған "Технологиялардың дайындық деңгейін арттыру (технологияларды енгізу және өндіру үшін әзірленген және берілген саны) бойынша мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсініктеме

13) "Сведения по объему услуг по предоставлению транспондерной емкости космических аппаратов серии "KazSat" на территории Республики Казахстан и стран ближнего зарубежья" согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) "Сведения по уровню опытной эксплуатации космического аппарата KazSTSat" согласно приложению 14 к настоящему приказу.
2. Аэрокосмическому комитету Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Ж. Мадиев
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 15 августа 2024 года № 493/НҚ
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по повышению уровня готовности технологий
(количество разработанных и переданных для внедрения и производства технологий)
Представляется: в Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz
"Сведения по повышению уровня готовности технологий (далее – УГТ) (количество разработанных и переданных для внедрения и производства технологий)"
Индекс: 1-УГТ
Периодичность: годовая
Отчетный период: 202_ год
Круг лиц, представляющих информацию: товарищество с ограниченной ответственности "Ghalam", акционерное общество "Национальный центр космических исследований и технологий", товарищество с ограниченной ответственности "Астрофизический институт имени В.Г. Фесенкова".
Срок представления формы административных данных: ежегодно, не позднее 15 апреля года, следующего за отчетным годом.
Количество разработанных и переданных для внедрения и производства технологий
Название разработки
Период реализации (годы)
Статус реализации (%)
Информация о ходе реализации
1
2
3
4
5
Наименование ______________________
___________________________________
Адрес_____________________________
__________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________________
Исполнитель _____________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по повышению уровня готовности технологий (количество разработанных и переданных для внедрения и производства технологий)", приведено в приложении к настоящей Форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
в области космической деятельности
"Сведения по повышению
уровня готовности технологий
(количество разработанных
и переданных для внедрения
и производства технологий)"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по повышению уровня готовности технологий (количество разработанных и переданных для внедрения и производства технологий)"

1. "Технологиялардың дайындық деңгейін арттыру (технологияларды енгізу және өндіру үшін әзірленген және берілген саны) бойынша мәліметтер" ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның 1-бағанында (бұдан әрі – Нысан) реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-бағанында әзірленіп жатқан әзірлеменің аты көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында іске асыру мерзімі көрсетіледі (жыл).
4. Нысанның 4-бағанында орындалу жағдайы көрсетіледі (%).
5. Нысанның 5-бағанында іске асыру барысы туралы ақпарат көрсетіледі.
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрі
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 493/НҚ бұйрығына
2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Қазақстандық ғарыш аппараттарынан Жерді қашықтықтан зондтау кезеңділігі мен қамтылуын ұлғайту бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігіне.
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz
"Қазақстандық ғарыш аппараттарынан Жерді қашықтықтан зондтау (бұдан әрі – ЖҚЗ) түсірілімінің кезеңділігі мен қамтылуын ұлғайту бойынша мәліметтер"
Индексі: 2-ЖҚЗ
Кезеңділік: жылдық
Есепті кезең: 202_ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Қазақстан Ғарыш Сапары" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: жыл сайын, есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 сәуірінен кешіктірмей.
Қазақстандық ғарыш аппараттарынан жүргізілген ғарыштық түсірілім көлемі
Жерді қашықтықтан зондтау ғарыш жүйесі атауы
Жерді қашықтықтан зондтау ғарыш жүйесі өнімділігі (миллион шаршы километр)
Кезеңдегі тәулік саны (жыл)
Жүйенің сенімділік коэффициенті (өлшемсіз)
Жылына жүргізілген ғарыштық түсірілім көлемі (миллион шаршы километр)
1
2
3
4
5
6
Атауы ________________________________ Мекенжайы ________________________
Телефоны _________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы__________________________________________
Орындаушы ______________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
________________________________________________ ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)                   қолы
Мөрдің орны
Ескертпе: "Қазақстандық ғарыш аппараттарынан Жерді қашықтықтан зондтау түсірілімінің кезеңділігі мен қамтылуын ұлғайту бойынша мәліметтер" ғарыш саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы Нысанның қосымшасында келтірілген.
"Қазақстандық ғарыш
аппараттарынан
Жерді қашықтықтан зондтау
түсірілімінің кезеңділігі мен
қамтылуын ұлғайту бойынша
мәліметтер" ғарыш қызметі
саласындағы әкімшілік
деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған "Қазақстандық ғарыш аппараттарынан Жерді қашықтықтан зондтау түсірілімінің кезеңділігі мен қамтылуын ұлғайту бойынша мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. В графе 1 формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по повышению уровня готовности технологий (количество разработанных и переданных для внедрения и производства технологий)" (далее – Форма) указывается порядковый номер.
2. В графе 2 формы указывается название разрабатываемой технологии.
3. В графе 3 формы указывается период реализации (годы).
4. В графе 4 формы указывается статус реализации (%).
5. В графе 5 формы указывается информация о ходе реализации.
Приложение 2 к приказу
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 15 августа 2024 года № 493/НҚ
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по увеличению периодичности и охвата съемки дистанционного зондирования Земли с казахстанских космических аппаратов
Представляется: в Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz
"Сведения по увеличению периодичности и охвата съемки дистанционного зондирования Земли (далее – ДЗЗ) с казахстанских космических аппаратов".
Индекс: 2-ДЗЗ
Периодичность: годовая
Отчетный период: 202_ год.
Круг лиц, представляющих информацию: акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары".
Срок представления формы административных данных: ежегодно, не позднее 15 апреля года, следующего за отчетным годом.
Объем произведенной космической съемки с казахстанских космических аппаратов
Наименование космической системы дистанционного зондирования Земли
Производительность космической системы дистанционного зондирования Земли (миллион квадратных километров)
Количество суток в периоде (год)
Коэффициент безотказности системы (безразмерный)
Объем произведенной космической съемки в год (миллион квадратных километров)
1
2
3
4
5
6
Наименование ______________________
___________________________________
Адрес_____________________________
__________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________________
Исполнитель _____________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической "Сведения по увеличению периодичности и охвата съемки дистанционного зондирования Земли с казахстанских космических аппаратов", приведено в приложении к настоящей Форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
в области космической деятельности
"Сведения по увеличению
периодичности и охвата
съемки дистанционного
зондирования Земли
с казахстанских космических
аппаратов"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по увеличению периодичности и охвата съемки дистанционного зондирования Земли с казахстанских космических аппаратов"

1. "Қазақстандық ғарыш аппараттарынан Жерді қашықтықтан зондтау түсірілімінің кезеңділігі мен қамтылуын ұлғайту бойынша мәліметтер" ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның 1-бағанында (бұдан әрі – Нысан) реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-бағанында Қазақстан Республикасының Жерді қашықтықтан зондтау ғарыш жүйесінің атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында Қазақстан Республикасының Жерді қашықтықтан зондтау ғарыш жүйесінің өнімділігі көрсетіледі (миллион шаршы километр).
4. Нысанның 4-бағанында кезеңдегі тәулік саны көрсетіледі (жыл).
5. Нысанның 5-бағанында Қазақстан Республикасының Жерді қашықтықтан зондтау ғарыш жүйесінің қолданылатын сенімділік коэффициенті көрсетіледі (өлшемсіз).
6. Нысанның 6-бағанында есепті жылы жүргізілген ғарыштық түсірілім көлемі көрсетіледі (миллион шаршы километр).
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрі
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 493/НҚ бұйрығына
3-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Экономика салаларын ғарыштық мониторингтің цифрлық платформаларымен 100% қамту бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігіне.
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz
"Экономика салаларын ғарыштық мониторингтің (бұдан әрі – ҒМ) цифрлық платформаларымен 100% қамту бойынша мәліметтер"
Индексі: 3-ҒМ
Кезеңділік: жылдық
Есепті кезең: 202_ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Қазақстан Ғарыш Сапары" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: жыл сайын, есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 сәуіріне дейін.
Пайдалануға берілген ғарыштық мониторингтің цифрлық платформаларының саны
Пайдалануға берілген ғарыштық мониторингтің
цифрлық платформаларының атауы
Пайдалануға берілген ғарыштық мониторингтің
цифрлық платформаларының саны (бірлік)
1
2
3
Атауы ________________________________ Мекенжайы ________________________
Телефоны _________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы__________________________________________
Орындаушы ______________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
________________________________________________ ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)                   қолы
Мөрдің орны
Ескертпе: "Экономика салаларын ғарыштық мониторингтің цифрлық платформаларымен 100% қамту бойынша мәліметтер" ғарыш саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы Нысанның қосымшасында келтірілген.
"Экономика салаларын
ғарыштық мониторингтің
цифрлық платформаларымен
100% қамту бойынша
мәліметтер" ғарыш қызметі
саласындағы әкімшілік
деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған "Экономика салаларын ғарыштық мониторингтің цифрлық платформаларымен қамту бойынша мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. В графе 1 формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по увеличению периодичности и охвата съемки дистанционного зондирования Земли с казахстанских космических аппаратов" (далее – Форма) указывается порядковый номер.
2. В графе 2 формы указывается наименование космической системы дистанционного зондирования Земли Республики Казахстан.
3. В графе 3 формы указывается производительность космической системы дистанционного зондирования Земли Республики Казахстан (миллион квадратных километров).
4. В графе 4 указывается количество суток в периоде (год).
5. В графе 5 формы указывается применяемый коэффициент безотказности космической системы дистанционного зондирования Земли Республики Казахстан (безразмерный).
6. В графе 6 формы указывается объем произведенной космической съемки в отчетном году (миллион квадратных километров).
Приложение 3 к приказу
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 15 августа 2024 года № 493/НҚ
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по 100 % охвату отраслей экономики цифровыми платформами космического мониторинга
Представляется: в Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz
"Сведения по 100 % охвату отраслей экономики цифровыми платформами космического мониторинга (далее – КМ)".
Индекс: 3-КМ
Периодичность: годовая
Отчетный период: 202_ год.
Круг лиц, представляющих информацию: акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары".
Срок представления формы административных данных: ежегодно, не позднее 15 апреля года, следующего за отчетным годом.
Количество цифровых платформ космического мониторинга
Название цифровых платформ космического мониторинга, введенных в эксплуатацию
Количество цифровых платформ космического мониторинга, введенных в эксплуатацию (единица)
1
2
3
Наименование ______________________
___________________________________
Адрес _____________________________
__________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________________
Исполнитель _____________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по 100 % охвату отраслей экономики цифровыми платформами космического мониторинга", приведено в приложении к настоящей Форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
в области космической
деятельности "Сведения
по 100 % охвату отраслей
экономики цифровыми
платформами космического
мониторинга"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по 100 % охвату отраслей экономики цифровыми платформами космического мониторинга"

1. Ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған "Экономика салаларын ғарыштық мониторингтің цифрлық платформаларымен 100% қамту бойынша мәліметтер" нысанның қосымша 1-бағанында (бұдан әрі – Нысан) реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-бағанында пайдалануға берілген ғарыштық мониторингтің цифрлық платформаларының атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында пайдалануға берілген ғарыштық мониторингтің цифрлық платформаларының саны көрсетіледі (бірлік).
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрі
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 493/НҚ бұйрығына
4-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
KazSat жерсеріктік байланыс жүйесінің өткізу қабілеттілігін ұлғайту бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігіне.
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz
"KazSat жерсеріктік байланыс жүйесінің (бұдан әрі – ЖБЖ) өткізу қабілеттілігін ұлғайту бойынша мәліметтер".
Индекс: 4-ЖБЖ
Кезеңділік: жылдық
Есепті кезең: 202_ жыл.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Республикалық ғарыштық байланыс орталығы" акционерлік қоғамы.
Әкімшілік деректер нысанын ұсынудың соңғы мерзімі: жыл сайын, есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 сәуірінен кешіктірмей.
KazSat жерсеріктік байланыс жүйесінің өткізу қабілеттілігі (Гбит/с)
"KazSat" жерсеріктік байланыс жүйесінің өткізу қабілеттілігі (Жоспар)
"KazSat" жерсеріктік байланыс жүйесінің өткізу қабілеттілігі (Нақты)
1
2
3
Атауы ________________________________ Мекенжайы ________________________
Телефоны _________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы__________________________________________
Орындаушы ______________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
________________________________________________ ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)                   қолы
Мөрдің орны
Ескертпе: "KazSat жерсеріктік байланыс жүйесінің өткізу қабілеттілігін ұлғайту бойынша мәліметтер" ғарыш саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы Нысанның қосымшасында келтірілген.
"KazSat жерсеріктік байланыс
жүйесінің өткізу қабілеттілігін
ұлғайту бойынша мәліметтер"
ғарыш қызметі саласындағы
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған "KazSat жерсеріктік байланыс жүйесінің өткізу қабілеттілігін ұлғайту бойынша мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. В графе 1 формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по 100 % охвату отраслей экономики цифровыми платформами космического мониторинга" (далее – Форма) указывается порядковый номер.
2. В графе 2 формы указывается название цифровых платформ космического мониторинга, введенных в эксплуатацию.
3. В графе 3 формы указывается количество цифровых платформ космического мониторинга, введенных в эксплуатацию (единица).
Приложение 4 к приказу
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 15 августа 2024 года № 493/НҚ
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по увеличению пропускной способности спутниковой системы связи "KazSat"
Представляется: в Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz
"Сведения по увеличению пропускной способности спутниковой системы связи (далее – ССС) "KazSat"
Индекс: 4-ССС
Периодичность: годовая
Отчетный период: 202_ год.
Круг лиц, представляющих информацию: акционерное общество "Республиканский центр космической связи".
Срок представления формы административных данных: ежегодно, не позднее 15 апреля года, следующего за отчетным годом.
Пропускная способность спутниковой системы связи "KazSat" (Гбит/с)
Пропускная способность спутниковой системы связи "KazSat" (План)
Пропускная способность спутниковой системы связи "KazSat" (Факт)
1
2
3
Наименование ______________________
___________________________________
Адрес_____________________________
__________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________________
Исполнитель _____________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по увеличению пропускной способности спутниковой системы связи "KazSat", приведено в приложении к настоящей Форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
в области
космической деятельности
"Сведения по увеличению
пропускной способности
спутниковой системы
связи "KazSat"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по увеличению пропускной способности спутниковой системы связи "KazSat"

1. "KazSat жерсеріктік байланыс жүйесінің өткізу қабілеттілігін ұлғайту бойынша мәліметтер" ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның 1-бағанында (бұдан әрі – Нысан) реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-бағанында "KazSat" жерсеріктік байланыс жүйесінің өткізу қабілеттілігі (Жоспар) көрсетіледі (Гбит/с).
3. Нысанның 3-бағанында "KazSat" жерсеріктік байланыс жүйесінің өткізу қабілеттілігі (Нақты) көрсетіледі (Гбит/с).
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрі
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 493/НҚ бұйрығына
5-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ғарыш техникасы мен технологиялар өндірісі көлемінің ұлғаюы (жинақтаушы) бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігіне.
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz
"Ғарыш техникасы мен технологиялар (бұдан әрі – ҒТТ) өндірісі көлемінің ұлғаюы (жинақтаушы) бойынша мәліметтер".
Индексі: 5 - ҒТТ
Кезеңділік: жылдық
Есепті кезең: 202_ жыл.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Ghalam" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Әкімшілік деректер нысанын ұсынудың мерзімі: жыл сайын, есептік кезеңнен кейінгі жылдың 15 сәуірінен кешіктірмей.
Ғарыш техникасы мен технологиялар өндірісі көлемі
Жобаның аты
Жобаның іске асыру мерзімі (жыл)
Жобаның құны (мың тенге)
Жобаның орындалу жағдайы (%)
Жобаны іске асыру барысы туралы ақпарат
1
2
3
4
5
6
Атауы ________________________________ Мекенжайы ________________________
Телефоны _________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы__________________________________________
Орындаушы ______________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
________________________________________________ ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)                   қолы
Мөрдің орны
Ескертпе: "Ғарыш техникасы мен технологиялар өндірісі көлемінің ұлғаюы (жинақтаушы) бойынша мәліметтер" ғарыш саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы Нысанның қосымшасында келтірілген.
"Ғарыш техникасы мен
технологиялар өндірісі
көлемінің ұлғаюы (жинақтаушы)
бойынша мәліметтер" ғарыш
қызметі саласындағы әкімшілік
деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған "Ғарыш техникасы мен технологиялар өндірісі көлемінің ұлғаюы (жинақтаушы) бойынша мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. В графе 1 формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по увеличению пропускной способности спутниковой системы связи "KazSat" (далее – Форма) указывается порядковый номер.
2. В графе 2 формы указывается пропускная способность спутниковой системы связи "KazSat" (План) (Гбит/с).
3. В графе 3 формы указывается пропускная способность спутниковой системы связи "KazSat" (Факт) (Гбит/с).
Приложение 5 к приказу
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 15 августа 2024 года № 493/НҚ
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по росту объема производства космической техники и технологий, (накопительный)
Представляется: в Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz
"Сведения по росту объема производства космической техники и технологий, (накопительный) (далее – КТТ)".
Индекс: 5 - КТТ
Периодичность: годовая
Отчетный период: 20__ год.
Круг лиц, представляющих информацию: товарищество с ограниченной ответственностью "Ghalam".
Срок представления формы административных данных: ежегодно, не позднее 15 апреля года, следующего за отчетным периодом.
Объем производства космической техники и технологий
Название проекта
Период реализации проекта (годы)
Стоимость проекта,
(тысяч тенге)
Статус реализации проекта (%)
Информация о ходе реализации проекта
1
2
3
4
5
6
Наименование ______________________
___________________________________
Адрес_____________________________
__________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________________
Исполнитель _____________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по росту объема производства космической техники и технологий, (накопительный)", приведено в приложении к настоящей Форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
в области космической деятельности
"Сведения по росту объема
производства космической
техники и технологий,
(накопительный)"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по росту объема производства космической техники и технологий, (накопительный)"

1. "Ғарыш техникасы мен технологиялар өндірісі көлемінің ұлғаюы (жинақтаушы) бойынша мәліметтер" ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның 1-бағанында (бұдан әрі – Нысан) реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-бағанында әзірленіп жатқан жобаның атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында жобаны іске асыру мерзімі көрсетіледі (жыл).
4. Нысанның 4-бағанында жобаның құны көрсетіледі (мың тенге).
5. Нысанның 5-бағанында жобаның орындалу жағдайы көрсетіледі (%).
6. Нысанның 6-бағанында жобаны іске асыру барысы туралы ақпарат көрсетіледі.
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрі
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 493/НҚ бұйрығына
6-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Аса жеңіл класты зымыран тасығышты жасау жөніндегі жобаның аяқталу деңгейі бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігіне.
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz
"Аса жеңіл класты зымыран тасығышты (бұдан әрі – АЖК ЗТ) жасау жөніндегі жобаның аяқталу деңгейі бойынша мәліметтер".
Индексі: 6-АЖК ЗТ
Кезеңділік: жылдық
Есепті кезең: 202_ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Ұлттық ғарыштық зерттеулер мен технологиялар орталығы" акционерлік қоғамы.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: жыл сайын, есепті жылдан кейінгі жылдың 15 сәуірінен кешіктірмей.
Аса жеңіл класты зымыран тасығышты жасау жөніндегі жобаның аяқталу деңгейі
Технологиялар дайындық деңгейі (%)
Аса жеңіл класты зымыран тасығышты жасау жөніндегі жоба шеңберінде әзірленген технологиялардың саны (бірлік)
1
2
3
Атауы ________________________________ Мекенжайы ________________________
Телефоны _________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы__________________________________________
Орындаушы ______________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
________________________________________________ ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)                   қолы
Мөрдің орны
Ескертпе: "Аса жеңіл класты зымыран тасығышты жасау жөніндегі жобаның аяқталу деңгейі бойынша мәліметтер" ғарыш саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы Нысанның қосымшасында келтірілген.
"Аса жеңіл класты зымыран
тасығышты жасау жөніндегі
жобаның аяқталу деңгейі
бойынша мәліметтер"
ғарыш қызметі саласындағы
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған "Аса жеңіл класты зымыран тасығышты жасау жөніндегі жобаның аяқталу деңгейі бойынша мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. В графе 1 формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по росту объема производства космической техники и технологий, (накопительный)" (далее – Форма) указывается порядковый номер.
2. В графе 2 формы указывается название реализуемого проекта.
3. В графе 3 формы указывается период реализации проекта (годы).
4. В графе 4 формы указывается стоимость проекта (тысяч тенге).
5. В графе 5 формы указывается статус реализации проекта (%).
6. В графе 6 формы указывается информация о ходе реализации проекта.
Приложение 6 к приказу
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 15 августа 2024 года № 493/НҚ
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по уровню завершенности проекта по созданию ракеты-носителя сверхлегкого класса
Представляется: в Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсах: https://www.gov.kz
"Сведения по уровню завершенности проекта по созданию ракеты-носителя сверхлегкого класса (далее – РН СЛК)".
Индекс: 6- РН СЛК
Периодичность: годовая.
Отчетный период: 202_ год.
Лица, представляющие информацию: акционерное общество "Национальный центр космических исследований и технологий".
Срок представления формы административных данных: ежегодно, не позднее15 апреля года, следующего за отчетным годом.
Уровень завершенности проекта по созданию ракеты-носителя сверхлегкого класса
Уровень готовности технологий (%)
Количество разработанных технологий в рамках проекта по созданию ракеты-носителя сверхлегкого класса (единица)
1
2
3
Наименование ______________________
___________________________________
Адрес_____________________________
__________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________________
Исполнитель _____________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по уровню завершенности проекта по созданию ракеты-носителя сверхлегкого класса", приведено в приложении к настоящей Форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
в области космической
деятельности
"Сведения по уровню
завершенности проекта
по созданию ракеты-носителя
сверхлегкого класса"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по уровню завершенности проекта по созданию ракеты-носителя сверхлегкого класса"

1. "Аса жеңіл класты зымыран тасығышты жасау жөніндегі жобаның аяқталу деңгейі бойынша мәліметтер" ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның 1-бағанында (бұдан әрі – Нысан) реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-бағанында технологиялар дайындық деңгейі көрсетіледі (%).
3. Нысанның 3-бағанында аса жеңіл класты зымыран тасығышты жасау жөніндегі жоба шеңберінде әзірленген технологиялардың саны көрсетіледі (бірлік).
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрі
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 493/НҚ бұйрығына
7-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың жалпы көлеміндегі тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың үлесі бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігіне
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz
"Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың жалпы көлеміндегі тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың (бұдан әрі – ТКЖ) үлесі бойынша мәліметтер"
Индекс: 7-ТКЖ
Кезеңділік: жылдық
Есепті кезең: 202_ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Ұлттық ғарыштық зерттеулер мен технологиялар орталығы" акционерлік қоғамы, "Ghalam" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "В.Г. Фесенков атындағы астрофизикалық институт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: жыл сайын, есепті жылдан кейінгі жылдың 15 ақпанынан кешіктірмей.
Тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың үлесі
Есепті жылдағы үш жылдық бағдарламаның тәжірбиелік-конструкторлық жұмыс саны (бірлік)
Есепті жылдағы үш жылдық бағдарламаның ғылыми зерттеу және тәжірбиелік-конструкторлық жұмыс саны (бірлік)
Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың жалпы көлеміндегі тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың үлесі (%)
1
2
3
4
Атауы ________________________________ Мекенжайы ________________________
Телефоны _________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы__________________________________________
Орындаушы ______________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
________________________________________________ ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)                   қолы
Мөрдің орны
Ескертпе: "Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың жалпы көлеміндегі тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың үлесі бойынша мәліметтер" ғарыш саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы Нысанның қосымшасында келтірілген.
"Ғылыми-зерттеу және
тәжірибелік- конструкторлық
жұмыстардың жалпы
көлеміндегі тәжірибелік-
конструкторлық жұмыстардың
үлесі бойынша мәліметтер"
ғарыш қызметі саласындағы
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған "Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың жалпы көлеміндегі тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың үлесі бойынша мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. В графе формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по уровню завершенности проекта по созданию ракеты-носителя сверхлегкого класса" (далее – Форма) указывается порядковый номер.
2. В графе 2 формы указывается уровень готовности технологий (%).
3. В графе 3 формы указывается количество разработанных технологий в рамках проекта по созданию ракеты-носителя сверхлегкого класса (единица).
Приложение 7 к приказу
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 15 августа 2024 года № 493/НҚ
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по доле опытно-конструкторских работ в общем объеме научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ
Представляется: в Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz
"Сведения по доле опытно-конструкторских работ (далее – ОКР) в общем объеме научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ"
Индекс: 7-ОКР
Периодичность: годовая
Отчетный период: 202_ год
Круг лиц, представляющих информацию: акционерное общество "Национальный центр космических исследований и технологий", товарищество с ограниченной ответственностью "Ghalam", товарищество с ограниченной ответственностью "Астрофизический институт им. В.Г. Фесенкова".
Срок представления формы административных данных: ежегодно, 15 февраля года, следующего за отчетным годом.
Доля опытно-конструкторских работ
Количество опытно-конструкторских работ трехлетней программы за отчетный год (единица)
Количество научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ трехлетней программы за отчетный год (единица)
Доля опытно-конструкторских работ в общем объеме научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ (%)
1
2
3
4
Наименование ______________________
___________________________________
Адрес_____________________________
__________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________________
Исполнитель _____________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по доле опытно-конструкторских работ в общем объеме научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ", приведено в приложении к настоящей Форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
в области космической деятельности
"Сведения по доле
опытно-конструкторских работ
в общем объеме
научно-исследовательских
и опытно-конструкторских работ"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по доле опытно-конструкторских работ в общем объеме научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ"

1. "Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың жалпы көлеміндегі тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың үлесі бойынша әліметтер" ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның 1-бағанында (бұдан әрі – Нысан) реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-бағанында есепті жылдағы үш жылдық бағдарламаның тәжірбиелік-конструкторлық жұмыс саны көрсетіледі (бірлік).
3. Нысанның 3-бағанында есепті жылдағы үш жылдық бағдарламаның ғылыми зерттеу және тәжірбиелік-конструкторлық жұмыс саны көрсетіледі (бірлік).
4. Нысанның 4-бағанында ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың жалпы көлеміндегі тәжірибелік-конструкторлық жұмыстардың үлесі көрсетіледі (%).
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрі
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 493/НҚ бұйрығына
8-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Жерді қашықтықтан зондтау деректері негізінде мемлекеттік органдар мен ұйымдарға ғарыш түсірілімдерін және кеңістіктік деректер инфрақұрылымын ұсыну жөніндегі қызметтер көлемі бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігіне.
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz
"Жерді қашықтықтан зондтау деректері негізінде мемлекеттік органдар мен ұйымдарға ғарыш түсірілімдерін және кеңістіктік деректер инфрақұрылымын (бұдан әрі – КДИ) ұсыну жөніндегі қызметтер көлемі бойынша мәліметтер"
Индексі: 8-КДИ
Кезеңділік: жылдық
Есепті кезең: 202_ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Қазақстан Ғарыш Сапары" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы.
Әкімшілік деректер нысанын ұсынудың мерзімі: жыл сайын, есептік кезеңнен кейінгі жылдың 15 ақпанынан кешіктірмей.
Мемлекеттік органдарға ғарыштық суреттерді және кеңістіктік деректер инфрақұрылымын ұсыну бойынша қызметтер көлемі (мың шаршы километр)
2018 жылдан бастап есепті кезеңге дейін Жерді қашықтықтан зондтау ғарыш аппараттарынан мемлекеттік органдарға берілген деректер көлемі
Есепті жылы мемлекеттік органдарға берілген шикі ғарыштық суреттердің көлемі
Есепті жылы L-3, L-5 өңдеу деңгейімен, оның ішінде мемлекеттік органдардың міндеттерін шешу үшін шетелдік ғарыш аппараттарынан (Maxar, Planet) ғарыштық мониторинг шеңберінде іске асырылған ғарыштық суреттердің көлемі
Мемлекеттік органдардың міндеттерін шешу үшін есепті кезеңдегі кеңістіктік деректер инфрақұрылымының көлемі
Жерді қашықтықтан зондтау деректері негізінде мемлекеттік органдар мен ұйымдарға ғарыштық суреттерді және кеңістіктік деректер инфрақұрылымын ұсыну жөніндегі қызметтер көлемі
1
2
3
4
5
6
Атауы ________________________________ Мекенжайы ________________________
Телефоны _________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы__________________________________________
Орындаушы ______________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
________________________________________________ ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)                   қолы
Мөрдің орны
Ескертпе: "Жерді қашықтықтан зондтау деректері негізінде мемлекеттік органдар мен ұйымдарға ғарыш түсірілімдерін және кеңістіктік деректер инфрақұрылымын ұсыну жөніндегі қызметтер көлемі бойынша мәліметтер" ғарыш саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы Нысанның қосымшасында келтірілген.
"Жерді қашықтықтан зондтау
деректері негізінде мемлекеттік
органдар мен ұйымдарға ғарыш
түсірілімдерін және кеңістіктік
деректер инфрақұрылымын
ұсыну жөніндегі қызметтер
көлемі бойынша мәліметтер"
ғарыш қызметі саласындағы
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған "Жерді қашықтықтан зондтау деректері негізінде мемлекеттік органдар мен ұйымдарға ғарыш түсірілімдерін және кеңістіктік деректер инфрақұрылымын ұсыну жөніндегі қызметтер көлемі бойынша мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсініктеме

1. В графе 1 формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по доле опытно-конструкторских работ в общем объеме научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ" (далее – Форма) указывается порядковый номер.
2. В графе 2 формы указывается количество опытно-конструкторских работ трехлетней программы за отчетный год (единица).
3. В графе 3 формы указывается количество научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ трехлетней программы за отчетный год (единица).
4. В графе 4 формы указывается доля опытно-конструкторских работ в общем объеме научно-исследовательских и опытно-конструкторских работ (%).
Приложение 8 к приказу
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 15 августа 2024 года № 493/НҚ
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по объему услуг по предоставлению космических снимков и инфраструктуры пространственных данных государственным органам и организациям на основе данных дистанционного зондирования Земли
Представляется: в Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz
"Сведения по объему услуг по предоставлению космических снимков и инфраструктуры пространственных данных (далее – ИПД) государственным органам и организациям на основе данных дистанционного зондирования Земли"
Индекс: 8-ИПД
Периодичность: годовая
Отчетный период: 202_ год
Круг лиц, представляющих информацию: акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары"
Срок представления формы административных данных: ежегодно, не позднее 15 февраля года, следующего за отчетным годом
Объем услуг по предоставлению космических снимков и инфраструктуры пространственных данных государственным органам (тысяч квадратных километров)
Объем переданных государственным органам данных с космических аппаратов дистанционного зондирования Земли с 2018 до отчетного периода
Объем сырых космических снимков, переданных государственным органам за отчетный год
Объем космических снимков, реализованный в рамках космического мониторинга за отчетный год с уровнем обработки L-3, L-5, в том числе с зарубежных космических аппаратов (Maxar, Planet) для решения задач государственных органов
Объем инфраструктуры пространственных данных за отчетный период для решения задач государственных органов
Объем услуг по предоставлению космических снимков и инфраструктуры пространственных данных государственным органам и организациям на основе данных дистанционного зондирования Земли
1
2
3
4
5
6
Наименование ______________________
___________________________________
Адрес _____________________________
__________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________________
Исполнитель _____________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по объему услуг по предоставлению космических снимков и инфраструктуры пространственных данных государственным органам и организациям на основе данных дистанционного зондирования Земли", приведено в приложении к настоящей Форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
в области космической деятельности
"Сведения по объему услуг
по предоставлению космических
снимков и инфраструктуры
пространственных данных
государственным органам
и организациям на основе
данных дистанционного
зондирования Земли"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по объему услуг по предоставлению космических снимков и инфраструктуры пространственных данных государственным органам и организациям на основе данных дистанционного зондирования Земли"

1. "Жерді қашықтықтан зондтау деректері негізінде мемлекеттік органдар мен ұйымдарға ғарыш түсірілімдерін және кеңістіктік деректер инфрақұрылымын ұсыну жөніндегі қызметтер көлемі бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның 1-бағанында (бұдан әрі – Нысан) реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-бағанында 2018 жылдан бастап есепті кезеңге дейін Жерді қашықтықтан зондтау ғарыш аппараттарынан мемлекеттік органдарға берілген деректер көлемі көрсетіледі, (мың шаршы километр).
3. Нысанның 3-бағанында Есепті жылы мемлекеттік органдарға берілген шикі ғарыштық суреттердің көлемі көрсетіледі (мың шаршы километр).
4. Нысанның 4-бағанында L-3, L-5, оның ішінде мемлекеттік органдардың міндеттерін шешу үшін шетелдік ғарыш аппараттарынан (Maxar, Planet) өңдеу деңгейімен есепті жылы ғарыштық мониторинг шеңберінде іске асырылған ғарыштық суреттердің көлемі көрсетіледі (мың шаршы километр).
5. Нысанның 5-бағанында мемлекеттік органдардың міндеттерін шешу үшін есепті кезеңдегі кеңістіктік деректер инфрақұрылымының көлемі көрсетіледі (мың шаршы километр).
6. Нысанның 6-бағанында Жерді қашықтықтан зондтау деректері негізінде мемлекеттік органдар мен ұйымдарға ғарыштық суреттерді және кеңістіктік деректер инфрақұрылымын ұсыну жөніндегі қызметтердің көлемі көрсетіледі (мың шаршы километр).
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрі
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 493/НҚ бұйрығына
9-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинақтауға арналған
нысан
Қазақстан Республикасының Жерді қашықтықтан зондтаудың алмастырушы спутниктерін құрудың аяқталу деңгейі бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігіне.
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz
"Қазақстан Республикасының Жерді қашықтықтан зондтаудың алмастырушы спутниктерін (бұдан әрі – ЖҚЗ АС) құрудың аяқталу деңгейі бойынша мәліметтер"
Индексі: 9-ЖҚЗ АС
Кезеңділік: жылдық
Есепті кезең: 202_ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Ghalam" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Әкімшілік деректер нысанын ұсынудың мерзімі: жыл сайын, есептік кезеңнен кейінгі жылдың 15 ақпаннан кешіктірмей.
Жерді қашықтықтан зондтаудың алмастырушы спутниктерін құрудың аяқталу деңгейі
Жобаның атауы
Есепті жылы Жерді қашықтықтан зондтаудың алмастырушы спутниктерін құруға арналған шығындар (жобаға есепті жылға арналған республикалық бюджеттен бөлінген сомаға тең (миллиард тенге)
Жерді қашықтықтан зондтаудың алмастырушы спутниктерін құру жөніндегі жобаның толық құны (миллиард тенге)
Өткен жылғы аяқталу деңгейі (%)
Қазақстан Республикасының Жерді қашықтықтан зондтаудың алмастырушы спутниктерін құрудың аяқталу деңгейі (%)
1
2
3
4
5
6
Атауы ________________________________ Мекенжайы ________________________
Телефоны _________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы__________________________________________
Орындаушы ______________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
________________________________________________ ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)                   қолы
Мөрдің орны
Ескертпе: "Қазақстан Республикасының Жерді қашықтықтан зондтаудың алмастырушы спутниктерін құрудың аяқталу деңгейі бойынша мәліметтер" ғарыш саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы Нысанның қосымшасында келтірілген.
"Қазақстан Республикасының
Жерді қашықтықтан зондтаудың
алмастырушы спутниктерін
құрудың аяқталу деңгейі
бойынша мәліметтер"
ғарыш қызметі саласындағы
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
Қосымша
Ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған "Қазақстан Республикасының Жерді қашықтықтан зондтаудың алмастырушы спутниктерін құрудың аяқталу деңгейі бойынша мәліметтер" нысанды толтыру бойынша түсініктеме

1. В графе 1 формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по объему услуг по предоставлению космических снимков и инфраструктуры пространственных данных государственным органам и организациям на основе данных дистанционного зондирования Земли" (далее – Форма) указывается порядковый номер.
2. В графе 2 формы указывается объем переданных государственным органам данных с космических аппаратов дистанционного зондирования Земли с 2018 до отчетного периода (тысяч квадратных километров).
3. В графе 3 формы указывается объем сырых космических снимков, переданных государственным органам за отчетный год (тысяч квадратных километров).
4. В графе 4 формы указывается объем космических снимков, реализованный в рамках космического мониторинга за отчетный год с уровнем обработки L-3, L-5, в том числе с зарубежных космических аппаратов (Maxar, Planet) для решения задач государственных органов (тысяч квадратных километров).
5. В графе 5 формы указывается объем инфраструктуры пространственных данных за отчетный период для решения задач государственных органов (тысяч квадратных километров).
6. В графе 6 формы указывается объем услуг по предоставлению космических снимков и инфраструктуры пространственных данных государственным органам и организациям на основе данных дистанционного зондирования Земли (тысяч квадратных километров).
Приложение 9 к приказу
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 15 августа 2024 года № 493/НҚ
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по уровню завершенности создания замещающих спутников дистанционного зондирования Земли Республики Казахстан
Представляется: в Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz
"Сведения по уровню завершенности создания замещающих спутников дистанционного зондирования Земли (далее – ЗС ДЗЗ) Республики Казахстан"
Индекс: 9-ЗС ДЗЗ
Периодичность: годовая
Отчетный период: 202_ год
Круг лиц, представляющих информацию: товарищество с ограниченной ответственностью "Ghalam"
Срок представления формы административных данных: ежегодно, 15 февраля года, следующего за отчетным годом
Уровень завершенности создания замещающих спутников дистанционного зондирования Земли
Название проекта
Затраты на создание замещающих спутников дистанционного зондирования Земли в отчетный год (равны выделенной на проект сумме из республиканского бюджета на отчетный год) (миллиард тенге)
Полная стоимость проекта по созданию замещающих спутников дистанционного зондирования Земли (миллиард тенге)
Уровень завершенности в предыдущем году (%)
Уровень завершенности создания замещающих спутников дистанционного зондирования Земли Республики Казахстан (%)
1
2
3
4
5
6
Наименование ______________________
___________________________________
Адрес _____________________________
__________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________________
Исполнитель _____________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по уровню завершенности создания замещающих спутников дистанционного зондирования Земли Республики Казахстан", приведено в приложении к настоящей Форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
в области космической деятельности
"Сведения по уровню
завершенности создания
замещающих спутников
дистанционного зондирования Земли
Республики Казахстан"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по уровню завершенности создания замещающих спутников дистанционного зондирования Земли Республики Казахстан"

1. Ғарыш қызметі саласындағы "Қазақстан Республикасының Жерді қашықтықтан зондтаудың алмастырушы спутниктерін құрудың аяқталу деңгейі бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның 1-бағанында (бұдан әрі – Нысан) реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-бағанында жоба атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында есепті жылы Жерді қашықтықтан зондтаудың алмастырушы спутниктерін құруға арналған шығындар (жобаға есепті жылға арналған республикалық бюджеттен бөлінген сомаға тең) көрсетіледі (миллиард тенге).
4. Нысанның 4-бағанында Жерді қашықтықтан зондтаудың алмастыратын жерсеріктерін құру жөніндегі жобаның толық құны көрсетіледі (миллиард тенге).
5. Нысанның 5-бағанында өткен жылғы аяқталу деңгейі (%).
6. Нысанның 6-бағанында Қазақстан Республикасының Жерді қашықтықтан зондтаудың алмастырушы спутниктерін құрудың аяқталу деңгейі (%).
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрі
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 493/НҚ бұйрығына
10-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Спутниктік технологияларды қолдана отырып, ақпараттық-коммуникациялық жүйелерге кең жолақты қолжетімділікпен қамтамасыз етілген, халық саны аз ауылдық елді мекендер саны бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігіне.
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz
"Спутниктік технологияларды қолдана отырып, ақпараттық-коммуникациялық жүйелерге кең жолақты қолжетімділікпен қамтамасыз етілген, халық саны аз ауылдық елді мекендер (бұдан әрі - АЕМ) саны бойынша мәліметтер"
Индексі: 10 - АЕМ
Кезеңділік: жылдық
Есепті кезең: 202_ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Республикалық ғарыштық байланыс орталығы" акционерлік қоғамы
Әкімшілік деректер нысанын ұсынудың соңғы мерзімі: жыл сайын, есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 ақпанынан кешіктірмей.
Ақпараттық-коммуникациялық жүйелерге кең жолақты қолжетімділікпен қамтамасыз етілген халық саны аз ауылдық елді мекендер саны (бірлік)
Спутниктік технологияларды қолдана отырып, ақпараттық-коммуникациялық жүйелерге Интернет желісіне кең жолақты қолжетімділікпен қамтамасыз етілген, халқының саны аз ауылдық елді мекендер саны (Жоспар)
Спутниктік технологияларды қолдана отырып, ақпараттық-коммуникациялық жүйелерге Интернет желісіне кең жолақты қолжетімділікпен қамтамасыз етілген, халқының саны аз ауылдық елді мекендер саны (Нақты)
1
2
3
Атауы ________________________________ Мекенжайы ________________________
Телефоны _________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы__________________________________________
Орындаушы ______________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
________________________________________________ ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)                   қолы
Мөрдің орны
Ескертпе: "Спутниктік технологияларды қолдана отырып, ақпараттық-коммуникациялық жүйелерге кең жолақты қолжетімділікпен қамтамасыз етілген, халық саны аз ауылдық елді мекендер саны бойынша мәліметтер" ғарыш саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы Нысанның қосымшасында келтірілген.
"Спутниктік технологияларды
қолдана отырып, ақпараттық-
коммуникациялық жүйелерге
кең жолақты қолжетімділікпен
қамтамасыз етілген, халық саны
аз ауылдық елді мекендер саны
бойынша мәліметтер"
ғарыш қызметі саласындағы
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған "Спутниктік технологияларды қолдана отырып, ақпараттық-коммуникациялық жүйелерге кең жолақты қолжетімділікпен қамтамасыз етілген, халық саны аз ауылдық елді мекендер саны бойынша мәліметтер" нысанын толтыру бойынша түсіндірме

1. В графе 1 формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по уровню завершенности создания замещающих спутников дистанционного зондирования Земли Республики Казахстан" (далее – Форма) указывается порядковый номер.
2. В графе 2 формы указывается название проекта.
3. В графе 3 формы указываются затраты на создание замещающих спутников дистанционного зондирования Земли в отчетный год (равны выделенной на проект сумме из республиканского бюджета на отчетный год) (миллиард тенге).
4. В графе 4 формы указывается полная стоимость проекта по созданию замещающих спутников дистанционного зондирования Земли, (миллиард тенге).
5. В графе 5 формы указывается уровень завершенности в предыдущем году (%).
6. В графе 6 формы указывается уровень завершенности создания замещающих спутников дистанционного зондирования Земли Республики Казахстан (%).
Приложение 10 к приказу
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 15 августа 2024 года № 493/НҚ
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по количеству сельских населенных пунктов с малой численностью населения, обеспеченных широкополосным доступом к информационно-коммуникационным системам с применением спутниковых технологий
Представляется: в Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz
"Сведения по количеству сельских населенных пунктов (далее – СНП) с малой численностью населения, обеспеченных широкополосным доступом к информационно-коммуникационным системам с применением спутниковых технологий"
Индекс: 10 - СНП
Периодичность: годовая
Отчетный период: 202_ год
Круг лиц, представляющих информацию: акционерное общество "Республиканский центр космической связи"
Срок представления формы административных данных: ежегодно, не позднее 15 февраля года, следующего за отчетным периодом.
Количество сельских населенных пунктов с малой численностью населения обеспеченных широкополосным доступом к информационно-коммуникационным системам (единиц)
Количество сельских населенных пунктов с малой численностью населения, обеспеченных широкополосным доступом к информационно-коммуникационным системам с применением спутниковых технологий (План)
Количество сельских населенных пунктов с малой численностью населения, обеспеченных широкополосным доступом к информационно-коммуникационным системам с применением спутниковых технологий (Факт)
1
2
3
Наименование ______________________
___________________________________
Адрес _____________________________
__________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________________
Исполнитель _____________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по количеству сельских населенных пунктов с малой численностью населения, обеспеченных широкополосным доступом к информационно-коммуникационным системам с применением спутниковых технологий", приведено в приложении к настоящей Форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
в области космической
деятельности
"Сведения по количеству
сельских населенных пунктов
с малой численностью населения,
обеспеченных широкополосным
доступом к информационно-
коммуникационным системам
с применением спутниковых
технологий"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по количеству сельских населенных пунктов с малой численностью населения, обеспеченных широкополосным доступом к информационно-коммуникационным системам с применением спутниковых технологий"

1. "Спутниктік технологияларды қолдана отырып, ақпараттық-коммуникациялық жүйелерге кең жолақты қолжетімділікпен қамтамасыз етілген, халық саны аз ауылдық елді мекендер саны бойынша мәліметтер" ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның 1-бағанында (бұдан әрі – Нысан) реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-бағанында спутниктік технологияларды қолдана отырып, ақпараттық-коммуникациялық жүйелерге Интернет желісіне кең жолақты қолжетімділікпен қамтамасыз етілген, халқының саны аз ауылдық елді мекендер саны (Жоспар) көрсетіледі (бірлік).
3. Нысанның 3-бағанында спутниктік технологияларды қолдана отырып, ақпараттық-коммуникациялық жүйелерге Интернет желісіне кең жолақты қолжетімділікпен қамтамасыз етілген, халқының саны аз ауылдық елді мекендер саны (Нақты) көрсетіледі (бірлік).
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрі
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 493/НҚ бұйрығына
11-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
"Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құрудың аяқталу деңгейі бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігіне.
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz
"Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін (бұдан әрі – ҒЗК) құрудың аяқталу деңгейі бойынша мәліметтер"
Индексі: 11-ҒЗК
Кезеңділік: жылдық
Есепті кезең: 202_ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бiрлескен кәсiпорны" акционерлiк қоғамы
Әкімшілік деректер нысанын ұсынудың мерзімі: жыл сайын, есептік кезеңнен кейінгі жылдың 15 ақпанынан кешіктірмей.
"Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құрудың аяқталу деңгейі
Жобаның атауы
Есепті жылы "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құруға арналған шығындар (жобаға есепті жылға арналған республикалық бюджеттен бөлінген сомаға тең) (миллиард тенге)
"Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру жөніндегі жобаның толық құны (миллиард тенге)
Өткен жылғы аяқталу деңгейі (%)
"Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құрудың аяқталу деңгейі (%)
1
2
3
4
5
6
Атауы ________________________________ Мекенжайы ________________________
Телефоны _________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы__________________________________________
Орындаушы ______________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
________________________________________________ ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)                   қолы
Мөрдің орны
Ескертпе: "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құрудың аяқталу деңгейі бойынша мәліметтер" ғарыш саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы Нысанның қосымшасында келтірілген.
"Бәйтерек" ғарыштық зымыран
кешенін құрудың аяқталу
деңгейі бойынша мәліметтер"
ғарыш қызметі саласындағы
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құрудың аяқталу деңгейі бойынша мәліметтер" нысанды толтыру бойынша түсініктеме

1. В графе 1 формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по количеству сельских населенных пунктов с малой численностью населения, обеспеченных широкополосным доступом к информационно-коммуникационным системам с применением спутниковых технологий" (далее – Форма) указывается порядковый номер.
2. В графе 2 формы указывается Количество сельских населенных пунктов с малой численностью населения, обеспеченных широкополосным доступом к информационно-коммуникационным системам с применением спутниковых технологий (План) (единиц).
3. В графе 3 формы указывается Количество сельских населенных пунктов с малой численностью населения, обеспеченных широкополосным доступом к информационно-коммуникационным системам с применением спутниковых технологий (Факт) (единиц).
Приложение 11 к приказу
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 15 августа 2024 года № 493/НҚ
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по уровню завершенности создания космического ракетного комплекса "Байтерек"
Представляется: в Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz
"Сведения по уровню завершенности создания космического ракетного комплекса (далее – КРК) "Байтерек"
Индекс: 11-КРК
Периодичность: годовая
Отчетный период: 202_ год
Круг лиц, представляющих информацию: акционерное общество "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
Срок представления формы административных данных: ежегодно, 15 февраля года, следующего за отчетным годом
Уровень завершенности космического ракетного комплекса "Байтерек"
Название проекта
Затраты на создание космического ракетного комплекса "Байтерек" в отчетный год (равны выделенной на проект сумме из республиканского бюджета на отчетный год) (миллиард тенге)
Полная стоимость проекта по созданию космического ракетного комплекса "Байтерек" (миллиард тенге)
Уровень завершенности в предыдущем году (%)
Уровень завершенности создания космического ракетного комплекса "Байтерек" (%)
1
2
3
4
5
6
Наименование ______________________
___________________________________
Адрес _____________________________
__________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________________
Исполнитель _____________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по уровню завершенности создания космического ракетного комплекса "Байтерек", приведено в приложении к настоящей Форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
в области космической
деятельности
"Сведения по уровню
завершенности создания
космического ракетного
комплекса "Байтерек"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по уровню завершенности создания космического ракетного комплекса "Байтерек"

1. "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құрудың аяқталу деңгейі бойынша мәліметтер" ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның 1-бағанында (бұдан әрі – Нысан) реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-бағанында жоба атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында есепті жылы "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құруға арналған шығындар (жобаға есепті жылға арналған республикалық бюджеттен бөлінген сомаға тең) көрсетіледі, (миллиард тенге).
4. Нысанның 4-бағанында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құру жөніндегі жобаның толық құны көрсетіледі (миллиард тенге).
5. Нысанның 5-бағанында өткен жылғы аяқталу деңгейі (%)
6. Нысанның 6-бағанында "Бәйтерек" ғарыштық зымыран кешенін құрудың аяқталу деңгейі көрсетіледі (%).
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрі
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 493/НҚ бұйрығына
12-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Заңды және жеке тұлғалар үшін орташа рұқсатты Жерді қашықтықтан зондтаудың қолжетімді деректерінің көлемі бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігіне.
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz
"Заңды және жеке тұлғалар үшін орташа рұқсатты Жерді қашықтықтан зондтаудың қолжетімді деректерінің көлемі (бұдан әрі - ҚДК) бойынша мәліметтер"
Индексі: 12-ҚДК
Кезеңділік: жылдық
Есепті кезең: 202_ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Қазақстан Ғарыш Сапары" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы.
Әкімшілік деректер нысанын ұсынудың мерзімі: жыл сайын, есептік кезеңнен кейінгі жылдың 15 ақпанынан кешіктірмей.
Орташа ажыратымдылықтағы Жерді қашықтықтан зондтаудың қол жетімді деректерінің көлемі (миллион шаршы километр)
Ағымдағы жылы орташа шешімдегі Жерді қашықтықтан зондтаудың жинақталған деректерінің көлемі
Алдыңғы кезеңдегі орташа шешімдегі Жерді қашықтықтан зондтаудың қолжетімді деректерінің көлемі
Заңды және жеке тұлғалар үшін орта шешімдегі Жерді қашықтықтан зондтаудың қолжетімді деректер көлемі
1
2
3
4
Атауы ________________________________ Мекенжайы ________________________
Телефоны _________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы__________________________________________
Орындаушы ______________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
________________________________________________ ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)                   қолы
Мөрдің орны
Ескертпе: "Заңды және жеке тұлғалар үшін орташа рұқсатты Жерді қашықтықтан зондтаудың қолжетімді деректерінің көлемі бойынша мәліметтер" ғарыш саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы Нысанның қосымшасында келтірілген.
"Заңды және жеке тұлғалар
үшін орташа рұқсатты
Жерді қашықтықтан
зондтаудың қолжетімді
деректерінің көлемі бойынша
мәліметтер" ғарыш қызметі
саласындағы әкімшілік
деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған "Заңды және жеке тұлғалар үшін орташа рұқсатты Жерді қашықтықтан зондтаудың қолжетімді деректерінің көлемі бойынша мәліметтер" нысанды толтыру бойынша түсініктеме

1. В графе 1 формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по уровню завершенности создания космического ракетного комплекса "Байтерек" (далее – Форма) указывается порядковый номер.
2. В графе 2 формы указывается название проекта.
3. В графе 3 формы указываются затраты на создание космического ракетного комплекса "Байтерек" в отчетный год (равны выделенной на проект сумме из республиканского бюджета на отчетный год) (миллиард тенге).
4. В графе 4 формы указывается полная стоимость проекта по созданию космического ракетного комплекса "Байтерек" (миллиард тенге).
5. В графе 5 формы указывается уровень завершенности в предыдущем году (%).
6. В графе 6 формы указывается уровень завершенности создания космического ракетного комплекса "Байтерек" (%).
Приложение 12 к приказу
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 15 августа 2024 года № 493/НҚ
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по объему доступных данных дистанционного зондирования Земли среднего разрешения для юридических и физических лиц (миллион квадратных километров)
Представляется: в Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz
"Сведения по объему доступных данных (далее - ОДД) дистанционного зондирования Земли среднего разрешения для юридических и физических лиц (миллион квадратных километров)"
Индекс: 12-ОДД
Периодичность: годовая
Отчетный период: 202_ год
Круг лиц, представляющих информацию: акционерное общество "Национальная компания "Қазақстан Ғарыш Сапары"
Срок представления формы административных данных: ежегодно, 15 февраля года, следующего за отчетным годом
Объем доступных данных дистанционного зондирования Земли среднего разрешения (миллион квадратных километров)
Объем накопленных данных дистанционного зондирования Земли среднего разрешения за текущий год
Объем доступных данных дистанционного зондирования Земли среднего разрешения в предыдущем периоде
Объем доступных данных дистанционного зондирования Земли среднего разрешения для юридических и физических лиц
1
2
3
4
Наименование ______________________
___________________________________
Адрес _____________________________
__________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________________
Исполнитель _____________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по объему доступных данных дистанционного зондирования Земли среднего разрешения для юридических и физических лиц (миллион квадратных километров)", приведено в приложении к настоящей Форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
в области космической
деятельности "Сведения
по объему доступных данных
дистанционного зондирования
Земли среднего разрешения
для юридических и физических
лиц (миллион
квадратных километров)"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по объему доступных данных дистанционного зондирования Земли среднего разрешения для юридических и физических лиц (миллион квадратных километров)"

1. "Заңды және жеке тұлғалар үшін орташа рұқсатты Жерді қашықтықтан зондтаудың қолжетімді деректерінің көлемі бойынша мәліметтер" ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның 1-бағанында (бұдан әрі – Нысан) реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-бағанында – ағымдағы жылы орташа шешімдегі Жерді қашықтықтан зондтаудың жинақталған деректерінің көлемі көрсетіледі (миллион шаршы километр).
3. Нысанның 3-бағанында алдыңғы кезеңдегі орташа шешімдегі Жерді қашықтықтан зондтаудың қолжетімді деректерінің көлемі көрсетіледі (миллион шаршы километр).
4. Нысанның 4-бағанында Заңды және жеке тұлғалар үшін орта шешімдегі Жерді қашықтықтан зондтаудың қолжетімді деректер көлемі көрсетіледі (миллион шаршы километр).
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрі
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 493/НҚ бұйрығына
13-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Қазақстан Республикасының және жақын шет елдердің аумағында "KazSat" сериялы ғарыш аппараттарының транспондерлік сыйымдылығын ұсыну жөніндегі қызметтер көлемі бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігіне.
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz
"Қазақстан Республикасының және жақын шет елдердің аумағында "KazSat" сериялы ғарыш аппараттарының транспондерлік сыйымдылығын (бұдан әрі – ҒА ТС) ұсыну жөніндегі қызметтер көлемі бойынша мәліметтер"
Индексі:13- ҒА ТС
Кезеңділік: жылдық
Есепті кезең: 202_ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Республикалық ғарыштық байланыс орталығы" акционерлік қоғамы.
Әкімшілік деректер нысанын ұсынудың мерзімі: жыл сайын, есептік кезеңнен кейінгі жылдың 15 ақпанынан кешіктірмей.
Транспондерлік сыйымдылықты ұсыну бойынша қызметтер көлемі (мегагерц)
Есепті жылдың қорытындысы бойынша "KazSat" сериялы ғарыш аппараттарының транспондерлік сыйымдылығын ұсыну бойынша қызметтер көрсетуге Қазақстан Республикасының байланыс операторларымен және басқа ұйымдарымен жасалған шарттардың тізілімін көрсете отырып, көрсетілетін қызметтердің көлемі бойынша деректер
Есепті жылдың қорытындысы бойынша "KazSat" сериялы ғарыш аппараттарының транспондерлік сыйымдылығын ұсыну бойынша қызметтер көрсетуге арналған байланыс операторларымен және шет мемлекеттердің басқа да ұйымдарымен шарттардың тізілімін көрсете отырып, көрсетілетін қызметтердің көлемі бойынша деректер (экспорт)
Қазақстан Республикасының және жақын шет елдердің аумағында "KazSat" сериялы ғарыш аппараттарының транспондерлік сыйымдылығын ұсыну жөніндегі қызметтер көлемі
1
2
3
4
Атауы ________________________________ Мекенжайы ________________________
Телефоны _________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы__________________________________________
Орындаушы ______________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
________________________________________________ ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)                   қолы
Мөрдің орны
Ескертпе: "Қазақстан Республикасының және жақын шет елдердің аумағында "KazSat" сериялы ғарыш аппараттарының транспондерлік сыйымдылығын ұсыну жөніндегі қызметтер көлемі бойынша мәліметтер" ғарыш саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы Нысанның қосымшасында келтірілген.
"Қазақстан Республикасының
және жақын шет елдердің
аумағында "KazSat" сериялы
ғарыш аппараттарының
транспондерлік сыйымдылығын
ұсыну жөніндегі қызметтер
көлемі бойынша мәліметтер"
ғарыш қызметі саласындағы
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған "Қазақстан Республикасының және жақын шет елдердің аумағында "KazSat" сериялы ғарыш аппараттарының транспондерлік сыйымдылығын ұсыну жөніндегі қызметтер көлемі бойынша мәліметтер" нысанды толтыру бойынша түсініктеме

1. В графе 1 формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по объему доступных данных дистанционного зондирования Земли среднего разрешения для юридических и физических лиц (миллион квадратных километров)" (далее – Форма) указывается порядковый номер.
2. В графе 2 формы указывается объем накопленных данных дистанционного зондирования Земли среднего разрешения за текущий год (миллион квадратных километров).
3. В графе 3 формы указывается объем доступных данных дистанционного зондирования Земли среднего разрешения в предыдущем периоде (миллион квадратных километров).
4. В графе 4 формы указывается объем доступных данных дистанционного зондирования Земли среднего разрешения для юридических и физических лиц (миллион квадратных километров).
Приложение 13 к приказу
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 15 августа 2024 года № 493/НҚ
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по объему услуг по предоставлению транспондерной емкости космических аппаратов серии "KazSat" на территории Республики Казахстан и стран ближнего зарубежья
Представляется: в Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz
"Сведения по объему услуг по предоставлению транспондерной емкости космических аппаратов (далее – ТЕ КА) серии "KazSat" на территории Республики Казахстан и стран ближнего зарубежья"
Индекс: 13-ТЕ КА
Периодичность: годовая
Отчетный период: 202_ год
Круг лиц, представляющих информацию: акционерное общество "Республиканский центр космической связи"
Срок представления формы административных данных: ежегодно, 15 февраля года, следующего за отчетным годом
Объем услуг по предоставлению транспондерной емкости (мегагерц)
Объем оказываемых услуг с указанием реестра договоров с операторами связи и другими организациями Республики Казахстан на оказание услуг по предоставлению транспондерной емкости космических аппаратов серии "KazSat" по итогам отчетного года
Объем оказываемых услуг с указанием реестра договоров с операторами связи и другими организациями иностранных государств на оказание услуг по предоставлению транспондерной емкости космических аппаратов серии "KazSat" по итогам отчетного года (экспорт)
Объем услуг по предоставлению транспондерной емкости космических аппаратов серии "KazSat" на территории Республики Казахстан и стран ближнего зарубежья
1
2
3
4
Наименование ______________________
___________________________________
Адрес _____________________________
__________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________________
Исполнитель _____________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по объему услуг по предоставлению транспондерной емкости космических аппаратов серии "KazSat" на территории Республики Казахстан и стран ближнего зарубежья", приведено в приложении к настоящей Форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
в области космической деятельности
"Сведения по объему услуг
по предоставлению транспондерной
емкости космических аппаратов
серии "KazSat" на территории
Республики Казахстан
и стран ближнего зарубежья"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по объему услуг по предоставлению транспондерной емкости космических аппаратов серии "KazSat" на территории Республики Казахстан и стран ближнего зарубежья"

1. "Қазақстан Республикасының және жақын шет елдердің аумағында "KazSat" сериялы ғарыш аппараттарының транспондерлік сыйымдылығын ұсыну жөніндегі қызметтер көлемі бойынша мәліметтер" ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның 1-бағанында (бұдан әрі – Нысан) реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-бағанында есепті жылдың қорытындысы бойынша "KazSat" сериялы ғарыш аппараттарының транспондерлік сыйымдылығын ұсыну бойынша қызметтер көрсетуге Қазақстан Республикасының байланыс операторларымен және басқа ұйымдарымен жасалған шарттардың тізілімін көрсете отырып, көрсетілетін қызметтердің көлемі бойынша деректер көрсетіледі (мегагерц).
3. Нысанның 3-бағанында есепті жылдың қорытындысы бойынша "KazSat" сериялы ғарыш аппараттарының транспондерлік сыйымдылығын ұсыну бойынша қызметтер көрсетуге арналған байланыс операторларымен және шет мемлекеттердің басқа да ұйымдарымен шарттардың тізілімін көрсете отырып, көрсетілетін қызметтердің көлемі бойынша деректер (экспорт) көрсетіледі (мегагерц).
4. Нысанның 4-бағанында Қазақстан Республикасының және жақын шет елдердің аумағында "KazSat" сериялы ғарыш аппараттарының транспондерлік сыйымдылығын ұсыну жөніндегі қызметтер көлемі көрсетіледі (мегагерц).
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш
өнеркәсібі министрі
2024 жылғы 15 тамыздағы
№ 493/НҚ бұйрығына
14-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
KazSTSat ғарыш аппаратының тәжірибелік пайдалану деңгейі бойынша мәліметтер
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігіне.
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz
"KazSTSat ғарыш аппаратының тәжірибелік пайдалану деңгейі (бұдан әрі - ТПД) бойынша мәліметтер"
Индексі: 14-ТПД
Кезеңділік: жылдық
Есепті кезең: 202_ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Ghalam" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Әкімшілік деректер нысанын ұсынудың мерзімі: жыл сайын, есептік кезеңнен кейінгі жылдың 15 ақпанынан кешіктірмей.
KazSTSat ғарыш аппаратын тәжірибелік пайдалану деңгейі
Жобаның атауы
KazSTSat ғарыш аппаратының белсенді қызмет ету мерзімі (есепті жылдың 3 желтоқсаны) (мерзім)
KazSTSat ғарыш аппаратының белсенді қызмет ету мерзімінің басталуы (2018 жылғы 3 желтоқсан) (мерзім)
KazSTSat ғарыш аппаратын тәжірибелік пайдалану деңгейі (%)
1
2
3
4
5
Атауы ________________________________ Мекенжайы ________________________
Телефоны _________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы__________________________________________
Орындаушы ______________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса), қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
________________________________________________ ____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болса)                   қолы
Мөрдің орны
Ескертпе: "KazSTSat ғарыш аппаратының тәжірибелік пайдалану деңгейі бойынша мәліметтер" ғарыш саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме осы Нысанның қосымшасында келтірілген.
"KazSTSat ғарыш аппаратының
тәжірибелік пайдалану деңгейі
бойынша мәліметтер" ғарыш
қызметі саласындағы әкімшілік
деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған "KazSTSat ғарыш аппаратының тәжірибелік пайдалану деңгейі бойынша мәліметтер" нысанды толтыру бойынша түсініктеме

1. В графе 1 формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по объему услуг по предоставлению транспондерной емкости космических аппаратов серии "KazSat" на территории Республики Казахстан и стран ближнего зарубежья" (далее – Форма) указывается порядковый номер.
2. В графе 2 формы указывается объем оказываемых услуг с указанием реестра договоров с операторами связи и другими организациями Республики Казахстан на оказание услуг по предоставлению транспондерной емкости космических аппаратов серии "KazSat" по итогам отчетного года (мегагерц).
3. В графе 3 формы указываются з объем оказываемых услуг с указанием реестра договоров с операторами связи и другими организациями иностранных государств на оказание услуг по предоставлению транспондерной емкости космических аппаратов серии "KazSat" по итогам отчетного года (экспорт) (мегагерц).
4. В графе 4 формы указывается объем услуг по предоставлению транспондерной емкости космических аппаратов серии "KazSat" на территории Республики Казахстан и стран ближнего зарубежья (мегагерц).
Приложение 14 к приказу
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
от 15 августа 2024 года № 493/НҚ
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Сведения по уровню опытной эксплуатации космического аппарата KazSTSat
Представляется: в Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz
"Сведения по уровню опытной эксплуатации (далее - УОЭ) космического аппарата KazSTSat"
Индекс: 14-УОЭ
Периодичность: годовая
Отчетный период: 202_ год
Круг лиц, представляющих информацию: товарищество с ограниченной ответственностью "Ghalam"
Срок представления формы административных данных: ежегодно, 15 февраля года, следующего за отчетным годом
Уровень опытной эксплуатации космического аппарата KazSTSat
Название проекта
Срок активного существования космического аппарата KazSTSat ( 3 декабря отчетного года) (дата)
Начало срока активного существования космического аппарата KazSTSat (3 декабря 2018 года) (дата)
Уровень опытной эксплуатации космического аппарата KazSTSat (%)
1
2
3
4
5
Наименование ______________________
___________________________________
Адрес _____________________________
__________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________________
Исполнитель _____________________________________ _____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________________ ____________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по уровню опытной эксплуатации космического аппарата KazSTSat", приведено в приложении к настоящей Форме.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
в области космической деятельности
"Сведения по уровню опытной
эксплуатации космического
аппарата KazSTSat"
на территории
Республики Казахстан
и стран ближнего зарубежья"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по уровню опытной эксплуатации космического аппарата KazSTSat"

1. "KazSTSat ғарыш аппаратының тәжірибелік пайдалану деңгейі бойынша мәліметтер" ғарыш қызметі саласындағы әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанның 1-бағанында (бұдан әрі – Нысан) реттік нөмірі көрсетіледі.
2. Нысанның 2-бағанында жоба атауы көрсетіледі.
3. Нысанның 3-бағанында KazSTSat ғарыш аппаратының белсенді қызмет ету мерзімі (есепті жылдың 3 желтоқсаны) көрсетіледі (мерзім).
4. Нысанның 4-бағанында KazSTSat ғарыш аппаратының белсенді қызмет ету мерзімінің басталуы (2018 жылғы 3 желтоқсан) көрсетіледі (мерзім).
5. Нысанның 5-бағанында KazSTSat ғарыш аппаратын тәжірибелік пайдалану деңгейі көрсетіледі (%).

1. В графе 1 формы, предназначенной для сбора административных данных в области космической деятельности "Сведения по уровню опытной эксплуатации космического аппарата KazSTSat" (далее – Форма) указывается порядковый номер.
2. В графе 2 формы указывается название проекта.
3. В графе 3 формы указываются срок активного существования космического аппарата KazSTSat (3 декабря отчетного года) (дата).
4. В графе 4 формы указывается начало срока активного существования космического аппарата KazSTSat (3 декабря 2018 года) (дата).
5. В графе 5 формы указывается уровень опытной эксплуатации космического аппарата KazSTSat (%).