"Еңбек инспекциясы жөніндегі жергілікті органдарға қатысты тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 489 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 90 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 387 және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрінің 2024 жылғы 30 қыркүйектегі № 79 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 30 қыркүйектегі № 35181 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Еңбек инспекциясы жөніндегі жергілікті органдарға қатысты тексеру парағын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 489 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 90 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21762 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Мемлекеттік еңбек инспекциясы комитеті:
1) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бірлескен бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бірлескен бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау бірінші вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрі
_______ С. Жақыпова
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі орынбасары –
Ұлттық экономика министрі
__________ Н. Байбазаров
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Ұлттық экономика министрі
________Н. Байбазаров
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрі
________С. Жакупова

О признании утратившим силу совместного приказа Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 9 декабря 2020 года № 489 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 декабря 2020 года № 90 "Об утверждении проверочного листа в отношении местных органов по инспекции труда"
Совместный приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 27 сентября 2024 года № 387 и Заместителя Премьер-Министра - Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 сентября 2024 года № 79. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2024 года № 35181
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 9 декабря 2020 года № 489 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 декабря 2020 года № 90 "Об утверждении проверочного листа в отношении местных органов по инспекции труда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 21762).
2. Комитету государственной инспекции труда Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представить в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведения об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
____________ С. Жакупова
Заместитель Премьер-Министра
– Министр национальной экономики
Республики Казахстан
______________ Н. Байбазаров
Заместитель Премьер-Министра
– Министр национальной экономики
Республики Казахстан
__________ Н. Байбазаров
Министр труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
__________ С. Жакупова