Тұрмыстық аспаптарды және (немесе) тұрмыстық электроника аспаптарын, сондай-ақ олардың құрамдастарын өндірушілер болып табылатын заңды тұлғалар, өндірушінің уәкілетті өкілдері, тұрмыстық аспаптарды және (немесе) тұрмыстық электроника аспаптарын, сондай-ақ олардың құрамдастарын өткізетін өзге де тұлғалар тізілімінің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2024 жылғы 2 қазандағы № 345 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 3 қазанда № 35203 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 394-бабының 53) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған тұрмыстық аспаптарды және (немесе) тұрмыстық электроника аспаптарын, сондай-ақ олардың құрамдастарын өндірушілер болып табылатын заңды тұлғалар, өндірушінің уәкілетті өкілдері, тұрмыстық аспаптарды және (немесе) тұрмыстық электроника аспаптарын, сондай-ақ олардың құрамдастарын өткізетін өзге де тұлғалар тізілімінің нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Өнеркәсіп комитеті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2028 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс министрі
К. Шарлапаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және
құрылыс министрінің
2024 жылғы 2 қазандағы
№ 345 Бұйрығымен
бекітілген/
Нысан
Тұрмыстық аспаптарды және (немесе) тұрмыстық электроника аспаптарын, сондай-ақ олардың құрамдастарын өндірушілер болып табылатын заңды тұлғалар, өндірушінің уәкілетті өкілдері, тұрмыстық аспаптарды және (немесе) тұрмыстық электроника аспаптарын, сондай-ақ олардың құрамдастарын өткізетін өзге де тұлғалар тізілімі
1. Тұрмыстық аспаптарды және (немесе) тұрмыстық электроника аспаптарын, сондай-ақ олардың құрамдастарын өндірушілер
р/с №
Заңды тұлғаның атауы
Заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі
Тұрмыстық аспаптарды және (немесе) тұрмыстық электроника аспаптарын өндірушінің арнайы инвестициялық келісімшартының нөмірі мен күні
1.
2.

Об утверждении формы реестра юридических лиц, являющихся производителями бытовых приборов и (или) приборов бытовой электроники, а также их компонентов, уполномоченными представителями производителя, иными лицами, реализующими бытовые приборы и (или) приборы бытовой электроники, а также их компоненты
Приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 2 октября 2024 года № 345. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 октября 2024 года № 35203
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п. 4.
В соответствии с подпунктом 53) статьи 394 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму реестра юридических лиц, являющихся производителями бытовых приборов и (или) приборов бытовой электроники, а также их компонентов, уполномоченными представителями производителя, иными лицами, реализующими бытовые приборы и (или) приборы бытовой электроники, а также их компоненты.
2. Комитету промышленности Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра промышленности и строительства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 1 января 2028 года.
Министр промышленности
и строительства
Республики Казахстан
К. Шарлапаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Утвержден приказом
Министра промышленности
и строительства
Республики Казахстан
от 2 октября 2024 года № 345
Форма
Реестр юридических лиц, являющихся производителями бытовых приборов и (или) приборов бытовой электроники, а также их компонентов, уполномоченными представителями производителя, иными лицами, реализующими бытовые приборы и (или) приборы бытовой электроники, а также их компоненты
1. Производители бытовых приборов и (или) приборов бытовой электроники, а также их компонентов
№ п/п
Наименование юридического лица
Бизнес-идентификационный номер юридического лица
Номер и дата специального инвестиционного контракта производителя бытовых приборов и (или) приборов бытовой электроники
1.
2.

2. Тұрмыстық аспаптарды және (немесе) тұрмыстық электроника аспаптарын, сондай-ақ олардың құрамдастарын өндірушінің уәкілетті өкілдері
р/с №
Заңды тұлғаның атауы
Заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі
Тұрмыстық аспаптардың және (немесе) тұрмыстық электроника аспаптарының уәкілетті өкілі мен өндірушісі арасында мәміле жасалғанын растайтын құжаттың нөмірі мен күні
1.
1)
2)
2.
1)
2)
3. Тұрмыстық аспаптарды және (немесе) тұрмыстық электроника аспаптарын, сондай-ақ олардың құрамдастарын өткізетін өзге де тұлғалар
р/с №
Заңды тұлғаның атауы
Заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі
Заңды тұлға мен тұрмыстық аспаптардың және (немесе) тұрмыстық электроника аспаптарының өндірушісі/уәкілетті өкілі арасында мәміле жасалғанын растайтын құжаттың нөмірі мен күні
1.
1)
2)
2.
1)
2)

2. Уполномоченные представители производителя бытовых приборов и (или) приборов бытовой электроники, а также их компонентов
№ п/п
Наименование юридического лица
Бизнес-идентификационный номер юридического лица
Номер и дата документа, подтверждающего заключение сделки между уполномоченным представителем и производителем бытовых приборов и (или) приборов бытовой электроники
1.
1)
2)
2.
1)
2)
3. Иные лица, реализующие бытовые приборы и (или) приборы бытовой электроники, а также их компоненты
№ п/п
Наименование юридического лица
Бизнес-идентификационный номер юридического лица
Номер и дата документа, подтверждающего заключение сделки между юридическим лицом и производителем/уполномоченным представителем бытовых приборов и (или) приборов бытовой электроники
1.
1)
2)
2.
1)
2)