Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 163/20-VIII шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 сәуірде № 1375-01 болып тіркелді
Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Астана қаласында тіркелген Қазақстан Республикасы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, бейімделген емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша тегін беру туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2021 жылғы 16 шiлдедегi № 66/9-V шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23923 болып тіркелді);
2) "Нұр-Сұлтан қаласында тіркелген Қазақстан Республикасы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, бейімделген емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша тегін беру туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2021 жылғы 16 шілдедегі № 66/9-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 242/32-VII шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30195 болып тіркелді).
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихатының
төрағасы
Е. Каналимов

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Астаны
Решение маслихата города Астаны от 29 марта 2024 года № 163/20-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 9 апреля 2024 года № 1375-01
Маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Астаны:
1) решение маслихата города Нур-Султана от 16 июля 2021 года № 66/9-V "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Республики Казахстан, зарегистрированным в городе Астане при амбулаторном лечении бесплатно" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23923);
2) решение маслихата города Астаны от 30 сентября 2022 года № 242/32-VII. "О внесении изменений в решение маслихата города Нур-Султан от 16 июля 2021 года № 66/9-VI "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Республики Казахстан, зарегистрированным в городе Нур-Султан при амбулаторном лечении бесплатно" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 30195).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Астаны Е. Каналимов