"Бейбіт жиналыстар өткізудің кейбір мәселелер туралы" Көкшетау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 15 қыркүйектегі № С-46/8 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № С-11/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 8725-03 болып тіркелді
Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "Бейбіт жиналыстар өткізудің кейбір мәселелер туралы" 2020 жылғы 15 қыркүйектегі № С-46/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8026 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 3-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қалалық мәслихатының төрағасы Д.Акимов
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2024 жылғы 27 наурыздағы
№ С-11/7 шешіміне
қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2020 жылғы 15 қыркүйектегі
№ С-46/8 шешіміне
3-қосымша
Көкшетау қаласында пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары
Көкшетау қаласының келесі объектілерінің іргелес аумақтарының шекараларынан 800 метр қашықтықта пикеттеуді өткізуге:
1) жаппай жерлеу орындарында;
2) теміржол, су, әуе және автомобиль көлігі объектілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда;
3) мемлекеттің қорғаныс қабілетін, қауіпсіздігін және халықтың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ететін ұйымдарға іргелес жатқан аумақтарда;
4) Қазақстан Республикасы Президентінің резиденциясына іргелес жатқан аумақта;
5) қауіпті өндірістік объектілерге және пайдалануы арнайы қауіпсіздік техникасы қағидаларын сақтауды талап ететін өзге де объектілерге іргелес жатқан аумақтарда;
6) магистральдық теміржол желілерінде, магистральдық құбыржолдарда, ұлттық электр желісінде, магистральдық байланыс желілерінде және оларға іргелес жатқан аумақтарда жол берілмейді.

О внесении изменения в решение Кокшетауского городского маслихата от 15 сентября 2020 года № С-46/8 "О некоторых вопросах проведения мирных собраний"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 27 марта 2024 года № С-11/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 марта 2024 года № 8725-03
Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О некоторых вопросах проведения мирных собраний" от 15 сентября 2020 года № С-46/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8026) следующее изменение:
приложение 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кокшетауского городского маслихата Д.Акимов
Приложение к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 27 марта 2024 года
№ С-11/7
Приложение 3 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 15 сентября 2020 года
№ С-46/8
Границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в городе Кокшетау
Не допускается проведение пикетирования на расстоянии 800 метров от границ прилегающих территорий следующих объектов города Кокшетау:
1) в местах массовых захоронений;
2) на объектах железнодорожного, водного, воздушного и автомобильного транспорта и прилегающих к ним территориях;
3) на территориях, прилегающих к организациям, обеспечивающим обороноспособность, безопасность государства и жизнедеятельность населения;
4) на территории, прилегающей к резиденции Президента Республики Казахстан;
5) на территориях, прилегающих к опасным производственным объектам и иным объектам, эксплуатация которых требует соблюдения специальных правил техники безопасности;
6) на магистральных железнодорожных сетях, магистральных трубопроводах, национальной электрической сети, магистральных линиях связи и прилегающих к ним территориях.