Инватакси қызметін алушылар санатын кеңейту туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 2 мамырдағы № А-109 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 10 мамырда № 8750-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2013 жылғы 1 қарашадағы № 859 "Автомобиль көлiгiмен мүгедектігі бар адамдарды тасымалдау жөнiнде қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген Автомобиль көлігімен мүгедектігі бар адамдарды тасымалдау жөнінде қызметтер көрсету қағидаларының 31-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8950 болып тіркелген) сәйкес Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аршалы ауданының аумағында инватакси қызметін алушылар санаты келесі адамдар санаттарымен кеңейтілсін:
1) 1 топтағы мүгедектігі бар адамдар;
2) қозғалысында қиындық көретін 18 жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі М.Балпан

О расширении категории получателей услуг инватакси
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 2 мая 2023 года № А-109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 мая 2024 года № 8750-03
В соответствии с пунктом 31 Правил оказания услуг по перевозке лиц с инвалидностью автомобильным транспортом, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 1 ноября 2013 года № 859 "Об утверждении Правил оказания услуг по перевозке лиц с инвалидностью автомобильным транспортом" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8950), акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Расширить категории получателей услуг инватакси на территории Аршалынского района следующими категориями лиц:
1) лица с инвалидностью 1 группы;
2) дети с инвалидностью до 18 лет, испытывающие затруднения в передвижении.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аршалынского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аршалынского района М.Балпан