Астрахан ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 22 қарашадағы № А-11/250 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 қарашада № 8856-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
Астрахан ауданы әкімдігінің "Астрахан ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" 2021 жылғы 30 қарашадағы № 256 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25610 болып тіркелген);
Астрахан ауданы әкімдігінің "Астрахан ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Астрахан ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 қарашадағы № 256 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2024 жылғы 4 қазандағы № А-10/223 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8837-03 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астрахан ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсеитов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Астраханского района
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 22 ноября 2024 года № А-11/250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 ноября 2024 года № 8856-03
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Астраханского района:
постановление акимата Астраханского района "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Астраханского района" от 30 ноября 2021 года № 256 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 25610);
постановление акимата Астраханского района "О внесении изменения в постановление акимата Астраханского района от 30 ноября 2021 года № 256 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Астраханского района" от 4 октября 2024 года № А-10/223 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8837-03).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Астраханского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов