Ерейментау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 6С-55/4-20 "Бейбіт жиналыстар өткізудің кейбір мәселелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 8С-26/4-24 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 қазанда № 8836-03 болып тіркелді
Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бейбіт жиналыстар өткізудің кейбір мәселелері туралы" Ерейментау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 6С-55/4-20 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8240 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
19, 20-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Орталық алаң, Майлан ауылы, Яков Киселев көшесі.";
"20. Бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Майлан ауылы, Достық, 31 көшесінен Яков Киселев, 18 көшесіне дейін.";
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасында:
4-тармақтың 19), 20) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"19) орталық алаң, Майлан ауылы, Яков Киселев көшесі, шекті толу нормасы 100 адам;";
"20) бейбіт жиналыстарды өткізу үшін жүру бағыты: Майлан ауылы, Достық, 31 көшесінен Яков Киселев, 18 көшесіне дейін, шекті толу нормасы 100 адам;";
көрсетілген шешімнің 3-қосымшасында:
тақырып жаңа редакцияда жазылсын:
"Ерейментау ауданында пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары".
2. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық мәслихатының төрағасы М.Абжиков

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 9 декабря 2020 года № 6С-55/4-20 "О некоторых вопросах проведения мирных собраний"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 27 сентября 2024 года № 8С-26/4-24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 октября 2024 года № 8823-03
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О некоторых вопросах проведения мирных собраний" от 9 декабря 2020 года № 6С-55/4-20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8240) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению:
пункты 19, 20 изложить в новой редакции:
"19. Центральная площадь, село Майлан, улица Якова Киселева.";
"20. Маршрут следования для проведения мирных собраний: село Майлан, от улицы Достық, 31 до улицы Якова Киселева, 18.";
в приложении 2 к указанному решению:
подпункты 19), 20) пункта 4 изложить в новой редакции:
"19) центральная площадь, село Майлан, улица Якова Киселева, норма предельной заполняемости 100 человек;";
"20) маршрут следования для проведения мирных собраний: село Майлан, от улицы Достық, 31 до улицы Якова Киселева, 18, норма предельной заполняемости 100 человек;";
в приложении 3 к указанному решению:
заголовок изложить в новой редакции:
"Границы прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Ерейментауском районе".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Ерейментауского районного маслихата М.Абжиков