Жарқайың ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № А-12/422 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 желтоқсанда № 8878-03 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жарқайың ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Жарқайың ауданы әкімдігінің "Жарқайың ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" 2022 жылғы 5 қаңтардағы № А-1/2 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26473 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жарқайың ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі Е.Жусупбеков
Жарқайың ауданының әкімі
2024 жылғы 30 желтоқсандағы
№ А-12/422 қаулысына
қосымша
Жарқайың ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерінің нақты орналасқан орындары
Қызмет
саласы
Алып жатқан алаң (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Жақын маңдағы инфрақұрылым (тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Державин қаласы, Мир көшесі, 92 А ғимаратының алдында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
168 шаршы метр
5 жыл
жоқ
2
Державин қаласы, Мир көшесі, 152 ғимаратының жанында
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
120 шаршы метр
5 жыл
жоқ
3
Державин қаласы, Степной кенті шағын ауданы, Социалистік көшесі, 1 В ғимаратына қарама-қарсы
Азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
120 шаршы метр
5 жыл
жоқ

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Жаркаинском районе
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 30 декабря 2024 года № А-12/422. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 декабря 2024 года № 8878-03
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в Жаркаинском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жаркаинского района "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Жаркаинского района" от 5 января 2022 года № А-1/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26473).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жаркаинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жаркаинского района Е.Жусупбеков
Приложение к постановлению
Аким Жаркаинского района
от 30 декабря 2024 года
№ А-12/422
Места размещения нестационарных торговых объектов в Жаркаинском районе
Точное месторасположение нестационарных торговых объектов
Сфера
деятельности
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
город Державинск, улица Мира, перед зданием 92 А
Продовольственные / непродовольственные товары
168 квадратных метра
5 лет
отсутствует
2
город Державинск, улица Мира, рядом со зданием 152
Продовольственные / непродовольственные товары
120 квадратных метра
5 лет
отсутствует
3
город Державинск, микрорайон поселок Степной, улица Социалистическая, напротив здания 1 В
Продовольственные/
непродовольственные товары
120 квадратных метра
5 лет
отсутствует