Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2024 жылғы 1 наурыздағы № 143/18-8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 наурызда № 8702-03 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
"Целиноград ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 ақпандағы № 13/2-7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8363 болып тіркелген);
"Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 ақпандағы № 13/2-7 "Целиноград ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 тамыздағы № 69/9-8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8607-03 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева

О признании утратившими силу некоторых решений Целиноградского районного маслихата
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 1 марта 2024 года № 143/18-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 марта 2024 года № 8702-03
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Целиноградского районного маслихата:
решение Целиноградского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Целиноградском районе" от 11 февраля 2021 года № 13/2-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8363);
решение Целиноградского районного маслихата "О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 11 февраля 2021 года № 13/2-7 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Целиноградском районе"" от 10 августа 2023 года № 69/9-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8607-03).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л.Конарбаева