Байғанин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 ақпандағы № 129 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 желтоқсанда № 8516 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәcлихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Байғанин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Сержан
Байғанин аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
19 ақпандағы № 129 шешіміне
қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 399 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7906 болып тіркелген) шешімі;
2. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 399 "Байғанин ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 15 наурыздағы № 20 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8141 болып тіркелген) шешімі;
3. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 399 "Байғанин ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 19 мамырдағы № 32 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8355 болып тіркелген) шешімі;
4. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 399 "Байғанин ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 15 қарашадағы № 85 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8445 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Байганинского районного маслихата
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 19 февраля 2024 года № 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 февраля 2024 года № 8516
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Байганинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан
Приложение к решению
Байганинского районного
маслихата от 19 февраля 2024
года № 129
Перечень некоторых решений Байганинского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Байганинском районе" от 24 декабря 2020 года № 399 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7906);
2. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 399 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Байганинском районе" от 15 марта 2021 года № 20 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8141);
3. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 399 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Байганинском районе" от 19 мая 2023 года № 32 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8355);
4. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменения в решение Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 399 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Байганинском районе" от 15 ноября 2023 года № 85 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8445).