Байғанин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 қыркүйектегі № 197 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 қыркүйекте № 8626-04 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәcлихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Байғанин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Сержан
Байғанин аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
6 қыркүйектегі № 197
шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Базалық салықтық мөлшерлемелерді түзету туралы" 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 83 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-4-73 болып тіркелген) шешімі;
2. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 83 "Базалық салық ставкаларын түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 15 наурыздағы № 63 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5411 болып тіркелген) шешімі;
3. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының "Байғанин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 83 "Базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 20 наурыздағы № 147 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-4-167 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Байганинского районного маслихата
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 6 сентября 2024 года № 197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 сентября 2024 года № 8626-04
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Байганинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан
Приложение к решению
Байганинского районного
маслихата от 6 сентября 2024
года № 197
Перечень некоторых решений Байганинского районного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "Базалық салықтық мөлшерлемелерді түзету туралы" от 24 апреля 2009 года № 83 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-4-73);
2. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 24 апреля 2009 года № 83 "Базалық салық ставкаларын түзету туралы" от 15 марта 2017 года № 63 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5411);
3. Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области "О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 24 апреля 2009 года № 83 "Базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" от 20 марта 2018 года № 147 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-4-167).