Қобда аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 2 желтоқсандағы № 234 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 желтоқсанда № 8661-04 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Қобда аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының төрағасы
Ж. Ергалиев
2024 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 234 шешіміне қосымша
Қобда аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қобда аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 86 "Жер салығының базалық мөлшерлемесін арттыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-68 болып тіркелген) шешімі;
2. Қобда аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 наурыздағы № 70 "Қобда аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 86 "Жер салығының базалық ставкасын жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5419 болып тіркелген) шешімі;
3. Қобда аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 140 "Қобда аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 86 "Жер салығының базалық мөлшерлемесін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-159 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Кобдинского районного маслихата
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 2 декабря 2024 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 декабря 2024 года № 8661-04
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кобдинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению
от 2 декабря 2024 года № 234
Перечень некоторых решений Кобдинского районного маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение Кобдинского районного маслихата от 24 апреля 2009 года № 86 "Жер салығының базалық мөлшерлемесін арттыру туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-7-68);
2. Решение Кобдинского районного маслихата от 13 марта 2017 года № 70 "О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 24 апреля 2009 года № 86 "Жер салығының базалық ставкасын жоғарылату туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5419);
3. Решение Кобдинского районного маслихата от 2 марта 2018 года № 140 "О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 24 апреля 2009 года № 86 "Жер салығының базалық мөлшерлемесін жоғарылату туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-7-159).