Хромтау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 14 наурыздағы № 71 "Хромтау ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 22 қазандағы № 251 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 қазанда № 8642-04 болып тіркелді
Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Хромтау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 14 наурыздағы № 71 "Хромтау ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8314 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бекітілген Ішкі сауда қағидаларына сәйкес, Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Хромтау ауданының әкімі Н. Тлеумуратов

О внесении изменения в постановление акимата Хромтауского района 14 марта 2023 года № 71 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Хромтауского района"
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 22 октября 2024 года № 251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 октября 2024 года № 8642-04
Акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 14 марта 2023 года № 71 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Хромтауского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8314) следующее изменение:
преамбулу указанного постановления изложить в следующей новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами внутренней торговли, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Хромтауского района Н. Тлеумуратов