Шалқар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қарашадағы № 299 "Шалқар ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 5 қыркүйектегі № 210 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 қыркүйекте № 8625-04 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қарашадағы № 299 "Шалқар ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 7706 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата Шалкарского района от 26 ноября 2020 года № 299 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения по Шалкарскому району"
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 5 сентября 2024 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 сентября 2024 года № 8625-04
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2025.
Акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шалкарского района от 26 ноября 2020 года № 299 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения по Шалкарскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7706) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.