Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 4 ақпандағы "Алматы облысы бойынша тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормаларын бекіту туралы" № 48 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 18 қарашадағы № 345 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 қарашада № 6185-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 4 ақпандағы "Алматы облысы бойынша тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5052 болып тіркелген) № 48 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев

О признании утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 4 февраля 2019 года № 48 "Об утверждении норм потребления товарного и сжиженного нефтяного газа по Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 18 ноября 2024 года № 345. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 ноября 2024 года № 6185-05
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 4 февраля 2019 года № 48 "Об утверждении норм потребления товарного и сжиженного нефтяного газа по Алматинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5052).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким Алматинской области М. Султангазиев