Жамбыл ауданы әкімінің 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 03-04 "Жамбыл ауданы Айдарлы ауылдық округі Айдарлы ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2024 жылғы 16 ақпандағы № 38 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 ақпанда № 6091-05 болып тіркелді
Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына Жамбыл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы әкімінің 2022 жылғы 5 сәуірдегі "Жамбыл ауданы Айдарлы ауылдық округі Айдарлы ауылы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" № 03-04 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 166301 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы әкімі Н. Ертас

О признании утратившим силу решения акима Жамбылского района от 5 апреля 2022 года № 03-04 "Об объявлении на территории села Айдарлы Айдарлинского сельского округа Жамбылского района чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Жамбылского района Алматинской области от 16 февраля 2024 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 февраля 2024 года № 6091-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Жамбылского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Жамбылского района от 5 апреля 2022 года № 03-04 "Об объявлении на территории села Айдарлы Айдарлинского сельского округа Жамбылского района чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 166301).
2. Настоящее решение вводится со дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Н. Ертас