"Іле ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 3-145 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 9 қазандағы № 609 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 10 қазанда № 6175-05 болып тіркелді
Іле ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің "Іле ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" 2015 жылғы 13 наурыздағы № 3-145 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3118 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Іле ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1)осы қаулының Алматы облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2)осы қаулыны Іле ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында оның ресми жарияланғаннан кейін орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Іле ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Әуесбай
Іле ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 9 қазандағы № 609 қаулысына 1-қосымша
Іле ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.Өтеген батыр ауылдық округі бойынша:
1) Өтеген батыр ауылы, "Арман" ықшам ауданы, Шұғыла көшесі, № 22а, "Арман" дүкенінің жанындағы стенд;
2) Өтеген батыр ауылы, Гүлдер ықшам ауданы, Ш. Құлымбаев көшесі, № 25/1, "Әдемі" дүкенінің жанындағы стенд;
3) Қарасу ауылы, Қонаев көшесі, № 7, "Елена" дүкенінің жанындағы стенд.
2. Байсерке ауылдық округі бойынша:
1) Байсерке ауылы, Д. Қонаев көшесі, № 92, "Байсерке Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Байсерке ауылы, Бейбітшілік көшесі, №14 б, № 28 гимназия ғимаратының жанындағы стенд;
3) Көктерек ауылы, Шалкиіз Жырау көшесі, 11 А, № 21 орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
4) Әли ауылы, Е. Беделбаев көшесіндегі аялдама жанындағы стенд.

О внесении изменений в постановление акимата Илийского района Алматинской области от 13 марта 2015 года №3-145 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Илийском районе"
Постановление акимата Илийского района Алматинской области от 9 октября 2024 года № 609. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 октября 2024 года № 6175-05
Акимат Илийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Илийского района Алматинской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Илийском районе" от 13 марта 2015 года № 3-145 (зарегистрировано в Реестре государтсвенной регистрации нормативных правовых актов за №3118) следующие изменения.
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел внутренней политики Илийского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Илийского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Илийского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Әуесбай
Приложение 1 к постановлению акимата Илийского района от 9 октября 2024 года № 609
Места для размещения агитационных печатных материалов в Илийском районе
1.По сельскому округу Отеген батыр:
1) село Отеген батыр, микрорайон "Арман", улица Шугыла, № 22а, стенд возле магазина "Арман";
2) село Отеген батыр, мкр. Гулдер, улица Ш. Кулымбаева, № 25/1, стенд возле магазина "Әдемі";
3) село Карасу, улица Конаева, № 7, стенд возле магазина "Елена".
2. По Байсеркенскому сельскому округу:
1) село Байсерке, улица Д. Кунаева, № 92, стенд возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Байсерке Агро";
2) село Байсерке, улица Бейбитшилик, № 14 б, стенд возле здания гимназии № 28;
3) село Коктерек, улица Шалкиіз Жырау, № 11, стенд возле здания СШ № 21;
4) село Али, стенд возле остановки по улице Е.Беделбаева;

5) Байсерке ауылы, Арқабай көшесі, 68 А, "Қазпошта" акционерлік коғамының филиалы ғимаратының жанындағы.
3. Қараой ауылдық округі бойынша:
1) Қараой ауылы, Ә. Отарбаев және Тың дала көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Н.Тілендиев ауылы, Арман және Ә. Исаев көшелерінің қиылысындағы стенд;
3) Қосөзен ауылы, Жильников көшесі, № 89, "Кошалко" дүкенінің жанындағы стенд.
4. Байкент ауылдық окургі бойынша:
1) Байкент ауылы, Ю. Гагарин және Бейбітшілік көшелерінің қиылысында орналасқан стенд.
5. Ақсай ауылдық округі бойынша:
1) Ақсай ауылы, Достық көшесі, № 10, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Екпінді ауылы, Шевченко көшесі, № 29, №2 орта мектептің алды;
3) Жауғашты ауылы, Абай көшесі, № 15, "Алишер" дүкенінің жанындағы стенд.
6. А.Тоқпанов ауылдық округі бойынша:
1) А.Тоқпанов ауылы, Б. Сейдалиев және А. Қисанов көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Жайнақ ауылы, Қ. Күшелеков көшесі, № 57, "Мұхамеджанов" дүкенінің жанындағы стенд.
7. Ашыбұлақ ауылдық округ бойынша:
1) Мұхаметжан Түймебаев ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 150, "Диана" дүкенінің жанындағы стенд;
2) Көкқайнар ауылы, Астана көшесі, № 14, "Уашпаев" және "Береке" дүкендерінің жанындағы стенд;
3) Төле би ауылы, М. Мәметова көшесі, № 36, ауылдық фельдшерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд;
4) Жәпек батыр ауылы, Қ. Алтаев көшесі, № 42, ауылдық ветиринариялық пункті ғимаратының жанындағы стенд.
8. Күрті ауылдық округі бойынша:
1) Ақши ауылының Д.Қонаев пен Ж.Бәрібаев көшесінің қиылысында орналасқан стенд.
9. Боралдай кенті бойынша:
1) Боралдай кенті, "Водник-1" ықшам ауданы, Алатау және Абылай хан көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Боралдай кенті, Космонавтов көшесі, № 96, "Әсем" дүкенінің жанындағы стенд;
3) Боралдай кенті, Аэродромная көшесі, № 96, "Удобный" дүкенінің жанындағы стенд.
Іле ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 9 қазандағы № 609 қаулысына 2-қосымша
Іле ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
1. Өтеген батыр ауылдық округі бойынша:
1) Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі, № 16, № 7 орта мектептің акті залы.
2. Байсерке ауылдық округі бойынша:
1) Байсерке ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 14 б, № 28 гимназияның акті залы.
3. Қараой ауылдық округі бойынша:
1) Қараой ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 9, ауылдық мәдениет үйі.
4. Байкент ауылдық округі бойынша:
1) Байкент ауылы, "3-ықшам аудан", № 13, аудандық мәдениет үйі.
5. Ақсай ауылдық округі бойынша:
1) Ақсай ауылы, Достық көшесі, № 10, ауылдық мәдениет үйі.
6. А.Тоқпанов ауылдық округі бойынша:
1) А.Тоқпанов ауылы, Б.Сейдалиев көшесі, № 117, №42 орта мектептің акті залы.

5) село Байсерке, улица Аркабая, 68 А, стенд возле здания филиала акционерного общества "Казпочта".
3. По Караойскому сельскому округу:
1) село Караой, стенд на пересечении улиц Тын дала и А.Отарбаева;
2) село Н. Тлендиева, стенд на пересечении улиц Арман и А.Исаева;
3) село Косозен, улица Жильникова, № 89, стенд возле магазина "Кошалко".
4. По сельскому округу Байкент:
1) село Байкент, стенд на пересечении улиц Ю. Гагарина и Бейбітшілік.
5. По сельскому округу Аксай:
1) село Аксай, улица Достык, № 10, стенд возле здания Дома культуры;
2) село Екпенды, улица Шевченко, № 29, возле СШ №2;
3) село Жаугашты, улица Абая, № 15, стенд возле магазина "Алишер".
6. По сельскому округу А.Токпанова:
1) село А.Токпанов, стенд на пересечении улиц Б. Сейдалиева и А. Кисанова;
2) село Жайнак, улица К.Кушелекова, № 57, стенд возле магазина "Мухамеджанов".
7. По Ащибулакскому сельскому округу:
1) село Мухаметжана Туймебаева, улица Тауелсиздик, № 150, стенд возле магазина "Диана";
2) село Коккайнар, улица Астана, № 14, стенд возле магазины "Уашпаев" и "Береке";
3) село Толе би, улица М.Маметовой, № 36, стенд возле здания сельского фельдшерского пункта;
4) село Жапек Батыр, улица К. Алтаева, № 42, стенд возле здания сельского ветиринарного пункта.
8. По Куртинскому сельскому округу:
1) село Акши, на пересечении улиц Д.Конаева и Ж.Барибаева.
9. По поселку Боралдай:
1) поселок Боралдай, микрорайон "Водник-1", стенд на пересечении улиц Алатау и Абылай хана;
2) поселок Боралдай, улица Космонавтов, № 96, стенд возле магазина "Асем";
3) поселок Боралдай, улица Аэродромная, № 96, стенд возле магазина "Удобный".
Приложение 2 к постановлению акимата Илийского района от 9 октября 2024 года № 609
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Илийском районе
1.По сельскому округу Отеген батыр:
1)село Отеген батыр улица Титова, № 16, актовый зал средней школы №7.
2.По Байсеркенскому сельскому округу:
1)село Байсерке, улица Бейбитшилик, № 14 б, актовый зал гимназий №28.
3.По Караойскому сельскому округу:
1)село Караой, улица Бейбитшилик, № 9, сельский дом культуры.
4.По сельскому округу Байкент:
1)село Байкент, "3-микрорайон", №13, районный дом культуры.
5.По сельскому округу Аксай:
1)село Аксай, улица Достык, №10, сельский дом культуры.
6.По сельскому округу А.Токпанова:
1) село А.Токпанов, улица Б.Сейдалиева, №117, актовый зал средней школы № 42.

7. Ашыбұлақ ауылдық округі бойынша:
1). Мұхаметжан Түймебаев ауылы, Молдағұлов көшесі, №14, №19 орта мектептің акт залы.
8. Күрті ауылдық округі бойынша:
1). Ақши ауылы, Д. Қонаев көшесі, № 31, ауылдық мәдениет үйі.
9. Боралдай кенті бойынша:
1) Боралдай кенті, Бостанов көшесі, № 1, № 17 орта мектептің акті залы.

7. По Ащибулакскому сельскому округу:
1) село Мухаметжана Туймебаева, улица Молдагулова, №14, актовый зал средней школы № 19.
8. По Куртинскому сельскому округу:
1) село Акши, улица Д. Кунаева, № 31, сельский дом культуры.
9. По поселку Боралдай:
1) поселок Боралдай, улица Бостанова, № 1, актовый зал средней школы №17.