"Талғар ауданы елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы" бірлескен Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 06 ақпандағы № 11-65 шешіміне және Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 06 ақпандағы № 02-30 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу турал
Алматы облысы Талғар ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 тамыздағы № 29-101 бірлескен шешімі және Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 27 тамыздағы № 08-339 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 тамызда № 6156-05 болып тіркелді
Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Талғар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алматы облысы Талғар ауданы елді мекендерінің шекараларын (шектерін) өзгерту туралы" бірлескен Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 06 ақпандағы № 11-65 шешіміне және Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 06 ақпандағы № 02-30 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4120 болып тіркелген) қоса беріліп отырған схемалық карталарға сәйкес келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бірлескен мәслихат шешімінің және әкімдік қаулысының 1-тармағында:
5) тармақшасы мынадай келесі абзацпен толықтырылсын:
"Жаңа Қуат ауылының шекарасы (шегі) жалпы көлемі 472,0234 гектар болып белгіленсін;";
6) тармақшасының 6-абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"Жалқамыс ауылының шекарасы (шегі) 23,5714 гектарға өзгертіліп, Жалқамыс ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 386,1314 гектар болып белгіленсін;";
6) тармақшасының 7-абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"Көктал ауылының шекарасы (шегі) 26,6243 гектарға өзгертіліп, Көктал ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 305,0557 гектар болып белгіленсін;";
6) тармақшасының 10-абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"Тереңқара ауылының шекарасы (шегі) 67,9061 гектарға өзгертіліп, Тереңқара ауылының жаңа шекарасының жалпы көлемі 134,4061 гектар болып белгіленсін;".
2. Осы бірлескен Талғар аудандық мәслихатының шешімі және Талғар ауданы әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылау Талғар ауданы әкімінің орынбасары Аскербеков Ануар Жанболатовичке жүктелсін.
3. Осы бірлескен Талғар аудандық мәслихатының шешімі және Талғар ауданы әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғанған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының төрағасы М. Алибеков
Алматы облысы Талғар ауданының әкімі Т. Айдарбеков

О внесении изменений и дополнения в совместное решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 06 февраля 2017 года № 11-65 и постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 06 февраля 2017 года № 02-30 "Об изменении границ (черт) населенных пунктов Талгарского района"
Совместные решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 27 августа 2024 года № 29-101 и постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 27 августа 2024 года № 08-339. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 августа 2024 года № 6156-05
Талгарский районный маслихат РЕШИЛ и акимат Талгарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в совместное решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 06 февраля 2017 года № 11-65 и постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 06 февраля 2017 года № 02-30 "Об изменении границ (черт) населенных пунктов Талгарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4120) следующие изменения и дополнение согласно прилагаемым схематическим картам:
в пункте 1 указанного совместного решения маслихата и постановления акимата:
подпункт 5) дополнить абзацем следующего содержания:
"установить границу (черту) села Жана Куат общей площадью 472,0234 гектаров;";
подпункт 6) абзац 6 изложить в следующей редакции:
"изменить границу (черту) села Жалкамыс на 23,5714 гектаров, установив новые границы села Жалкамыс общей площадью 386,1314 гектаров;";
подпункт 6) абзац 7 изложить в следующей редакции:
"изменить границу (черту) села Коктал на 26,6243 гектаров, установив новые границы села Коктал общей площадью 305,0557 гектаров;";
подпункт 6) абзац 10 изложить в следующей редакции:
"изменить границу (черту) села Теренкара на 67,9061 гектаров, установив новые границы села Теренкара общей площадью 134,4061 гектаров;".
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения маслихата Талгарского района и постановления акимата Талгарского района возложить на заместителя акима Талгарского района Аскербекова Ануара Жанболатовича.
3. Настоящее совместное решение маслихата Талгарского района и постановление акимата Талгарского района вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Талгарского районного маслихата Алматинской области Алибеков М.
Аким Талгарского района Алматинской области Айдарбеков Т.