Ұйғыр ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 11 қыркүйектегі № 332 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 қыркүйекте № 6161-05 болып тіркелді
"Құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31, 37-баптарына сәйкес Ұйғыр ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ұйғыр ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр ауданының әкімі Б. Елеусизова
Ұйғыр ауданының әкімі 2024 жылғы 11 қыркүйектегі № 332 қаулысына қосымша
Ұйғыр ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізімі
1. Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 28 "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4109 болып тіркелген);
2. Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы №30 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4106 болып тіркелген);
3. Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 31 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4108 болып тіркелген);
4. Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 29 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4107 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Уйгурского района
Постановление акимата Уйгурского района Алматинской области от 11 сентября 2024 года № 332. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 сентября 2024 года № 6161-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Уйгурского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Уйгурского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уйгурского района Б. Елеусизова
Приложение к постановлению Уйгурского районного акимата от 11 сентября 2024 года № 332
Перечень некоторых постановлений акимата Уйгурского района признаваемых утратившими силу
1. Постановление акимата Уйгурского района от 6 февраля 2017 года № 28 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4109);
2. Постановление акимата Уйгурского района от 6 февраля 2017 года № 30 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4106);
3. Постановление акимата Уйгурского района от 6 февраля 2017 года № 31 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4108);
4. Постановление акимата Уйгурского района от 6 февраля 2017 года № 29 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4107).