"Тұқым шаруашылығын дамытуға 2024 жылға субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" Абай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 8 ақпандағы № 28 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 29 тамыздағы № 169 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 қыркүйекте № 323-18 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тұқым шаруашылығын дамытуға 2024 жылға субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" Абай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 8 ақпандағы № 28 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 219-18 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Абай облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғаннан кейін Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтүзбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев

О признании утратившим силу постановление акимата области Абай от 8 февраля 2024 года № 28 "Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2024 год"
Постановление акимата области Абай от 29 августа 2024 года № 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 3 сентября 2024 года № 323-18
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата от 8 февраля 2024 года № 28 "Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства на 2024 год" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 219-18).
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Абай после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев