Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 2/18-VIIІ "Абай облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 23/156-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 желтоқсанда № 391-18 болып тіркелді
Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 2/18-VIIІ "Абай облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 47-18 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақша атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Абай облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің атауы орыс тілінде өзгеріссіз қалдырылсын;
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Абай облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 тармағы орыс тілінде өзгеріссіз қалдырылсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының төрағасы
К. Сулейменов
Абай облысы мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата области Абай от 20 апреля 2023 года № 2/18-VIIІ "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников области Абай"
Решение маслихата области Абай от 13 декабря 2024 года № 23/156-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 19 декабря 2024 года № 391-18
Маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата области Абай от 20 апреля 2023 года № 2/18-VIII "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников области Абай" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 47-18) следующие изменения:
наименование на казахском языке указанного решения изложить в новой редакции:
"Абай облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы";
наименование на русском языке оставить без изменения;
пункт 1 указанного решения на казахском языке изложить в новой редакции:
"1. Абай облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
пункт 1 указанного решения на русском языке оставить без изменения;
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Абай
К. Сулейменов
Приложение к решению
маслихата области Абай

2024 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 23/156-VIII шешіміне
қосымша
Абай облысы мәслихатының
2023 жылғы 20 сәуірдегі
№ 2/18-VIII шешіммен
бекітілген
Абай облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары
Арнаулы су пайдаланудың түрі (өлшем бірлігі)
р/с
Өзендер, көлдер бассейні
Тұрғын-үй пайдалану және коммунал-дық қызметтер (теңге/1000 текше метр)
Өнеркәсіп жылу энерге-тикасын қоса есептегенде (теңге/1000 текше метр)
Ауыл шаруашылығы (теңге/1000 текше метр)
Су көздерінен су алуды жүзеге асыратын тоған шаруа-шылықтары (теңге/1000 текше метр)
Су энергетика (теңге/1000 киловатт-сағат)
Су көлігі (теңге/1000 тонна-километр)
1
Ертіс өзенінің бассейні

от 13 декабря 2024 года
№ 23/156-VIII
Утверждено решением
маслихата области Абай
от 20 апреля 2023 года
№ 2/18-VIII
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников области Абай
Вид специального водопользования (единица измерения)
№ п/п
Бассейны рек, озер
Жилищно-эксплуата-ционные и комму-нальные услуги (тенге/1000 кубических метров)
Промышлен-ность, включая теплоэнергетику (тенге/1000 кубических метров)
Сельское хозяйство (тенге/1000 кубических метров)
Прудовые хозяйства, осущест-вляющие забор из водных источников (тенге/1000 кубических метров)
Гидро-энергетика (тенге/1000 киловатт-час)
Водный транспорт (тенге/1000 тонна- километр)
1
бассейн реки Иртыш