"Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Семей қаласы мәслихатының 2023 жылғы 4 желтоқсандағы № 14/82-VIII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2024 жылғы 23 мамырдағы № 25/142-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 31 мамырда № 286-18 болып тіркелді.
Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 4 желтоқсандағы № 14/82-VIII (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 185-18 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтерді көрсету үшін, "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсетуге өтініштерді қабылдау және олардың нәтижелерін көрсетілетін қызметті алушыға беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру, мемлекеттік қызметтерді электрондық нысанда көрсетуді қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған заңды тұлға";
8-тармақтың 6) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы мәслихатының төрағасы
Д. Шакаримов
"КЕЛІСІЛДІ"
Абай облысының жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламаларды үйлестіру басқармасының басшысы
___________________А. Нұрлыбекқызы
2024 жылы "___" ______________

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 4 декабря 2023 года № 14/82–VIII "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата города Семей области Абай от 23 мая 2024 года № 25/142-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 31 мая 2024 года № 286-18.
Маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" от 4 декабря 2023 года № 14/82–VIII (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 185-18) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"1) Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) – юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан для оказания государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан, организации работы по приему заявлений на оказание государственных услуг и выдаче их результатов услугополучателю по принципу "одного окна", обеспечения оказания государственных услуг в электронной форме;";
подпункт 6) пункта 8 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Семей
Д. Шакаримов
СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления
координации занятости и социальных
программ области Абай
___________________А. Нурлыбеккызы
"___" _______________ 2024 года