Ақсуат аудандық мәслихатының "Ақсуат ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 8/4–VIII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2024 жылғы 15 шілдедегі № 18/3-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 шілдеде № 305-18 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/11-VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Ақсуат ауданы мәслихатының 25.12.2024 № 24/11-VIII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ақсуат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсуат аудандық мәслихатының "Ақсуат ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 8/4-VІІІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191-18 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақсуат ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
2-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтерді көрсету үшін, "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсетуге өтініштерді қабылдау және олардың нәтижелерін көрсетілетін қызметті алушыға беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру, мемлекеттік қызметтерді электрондық нысанда көрсетуді қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған заңды тұлға;";
6-тармақтың 3) тармақшасының 6-абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"1941 жылғы 22 маусым – 1945 жылғы 9 мамыр аралығында кемiнде алты ай жұмыс iстеген (қызмет өткерген) және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегi мен мiнсiз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерiмен және медальдарымен наградталмаған адамдарға – 70 000 (жетпіс мың) теңге мөлшерінде;";
7-тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы
Ж. Оразгалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Абай облысы жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламаларды үйлестіру
басқармасының басшысы
___________________А. Нұрлыбек
2024 жылғы "___" _______________

О внесении изменений в решение маслихата района Аксуат от 5 декабря 2023 года № 8/4–VIII "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в районе Аксуат"
Решение маслихата района Аксуат области Абай от 15 июля 2024 года № 18/3-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 30 июля 2024 года № 305-18. Утратило силу решением маслихата района Аксуат области Абай от 25 декабря 2024 года № 24/11-VIII
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Аксуат области Абай от 25.12.2024 № 24/11-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Маслихат района Аксуат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аксуат "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в районе Аксуат" от 5 декабря 2023 года № 8/4-VІІІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191-18) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в районе Аксуат, утвержденных указанным решением:
подпункт 1) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"1) Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) – юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан для оказания государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан, организации работы по приему заявлений на оказание государственных услуг и выдаче их результатов услугополучателю по принципу "одного окна", обеспечения оказания государственных услуг в электронной форме;";
абзац 6 подпункт 3) пункта 6 изложить в следующей редакции:
"лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны – в размере 70 000 (семьдесят тысяч) тенге;";
подпункт 4) пункта 7 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Ж. Оразгалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления координации
занятости и социальных
программ области Абай
___________________А. Нурлыбек
"___" _______________ 2024 года