Ақсуат ауданы мәслихатының 2023 жылғы 23 мамырдағы № 4/14-VIII "Ақсуат ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебiнен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету тәртібі мен мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Ақсуат ауданыдқ мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 21/4-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 қарашада № 377-18 болып тіркелді
Ақсуат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсуат ауданы мәслихатының "Ақсуат ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебiнен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету тәртібі мен мөлшерін бекіту туралы" 2023 жылғы 23 мамырдағы № 4/14-VIII шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 88-18 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасының 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. Әлеуметтік қолдау жылына бір рет бюджет қаражаты есебінен 12 (он екі) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде көрсетіледі.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы
Ж. Оразгалиев

О внесении изменения в решение маслихата района Аксуат от 23 мая 2023 года № 4/14-VIII "Об утверждении Порядка и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах района Аксуат"
Решение маслихата района Аксуат области Абай от 25 ноября 2024 года № 21/4-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 27 ноября 2024 года № 377-18
Маслихат района Аксуат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Аксуат "Об утверждении Порядка и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах района Аксуат" от 23 мая 2023 года № 4/14-VIII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 88-18) следующее изменение:
пункт 5 приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"5. Социальная поддержка оказывается один раз в год за счет средств бюджета в размере 12 (двенадцать) месячных расчетных показателей.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Ж. Оразгалиев