Ақсуат ауданы әкімдігінің "Ақсуат ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" 2024 жылғы 14 ақпандағы № 60 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Ақсуат ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 503 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 желтоқсанда № 404-18 болып тіркелді
Ақсуат ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсуат ауданы әкімдігінің "Ақсуат ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" 2024 жылғы 14 ақпандағы № 60 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 257-18 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспе бөлігі (кіріспесі) келесі редакцияда жазылсын.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Ақсуат ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсуат ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат ауданы әкімінің м.а
Е. Ескендиров
Ақсуат ауданы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата района Аксуат "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Аксуат" от 14 февраля 2024 года № 60
Постановление акимата района Аксуат области Абай от 27 декабря 2024 года № 503. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 30 декабря 2024 года № 404-18
Акимат района Аксуат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Аксуат "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории района Аксуат" от 14 февраля 2024 года № 60 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 257-18) следующие изменения:
вступительную часть (преамбулу) указанного постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом   исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли"  (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат района Аксуат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Приложения к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Аксуат.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о акима района Аксуат
Е. Ескендиров
Приложение к постановлению
акимата района Аксуат